Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tűnhetek ennyire könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnhetek ennyire könnyűvérű lánynak?

Figyelt kérdés

Mindig azt tapasztaltam a randijaimon, hogy mintha semennyit nem bírnának várni a pasik, az első randin már látom végig, hogy alig bírnak magukkal, utána meg egyből megcsókolnak, meg szexet is akarnának (szexbe csak egyszer mentem bele, amikor már egy éve nem voltam senkivel, és nagyon kivoltam), akkor is, ha előtte csak neten beszéltünk pár napot, és a legelső találkozásról van szó.

Arra nem lehet fogni, hogy csak a szex érdekelte őket, mert egyikükkel sem egyéjszakás kaland volt, utána is találkozgattunk.

Nyilván kicsípem magamat a randikra, de abszolút nem vagyok ez a mutogatós cicababa, szimplán csak szeretem a ruhákat/szoknyákat, meg egy kis sminket szoktam, meg szépen megcsinálom a hajamat, szóval semmi kihívó.

A viselkedésemmel sem jelzem ezt pedig szerintem, nem célozgatok semmire, nem érintem meg őket, sőt, flörtölni sem tudok egyébként, nem vagyok ilyen típus. De mosolygós vagyok, érdeklődő.

Nem akarnék én sem hónapokat várni, de nekem ez így kicsit gyors, és zavaró. :/


Mi lehet szerintetek az oka, vagy hogyan kellene ezt jól kezelni?


26N


2022. aug. 15. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
fordítva ülsz a lovon; nem az a kérdés, hogy miért néznek könnyűvérűnek, hanem az, hogy miért választas folyamatosan olyan partnereket, akik könnyű prédákat keresik
2022. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg gyengének tartanak akivel mernek tiszteletlenkedn.
2022. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
i.
2022. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Csinos lányokkal 10-ből 8 pasi ezt csinálja. Nem veled van a baj, ők nem bírnak a farkukkal. A barátommal pont azért jöttem össze, mert ő nem akart mar az első pár randin megdugni. Nekem annyira kiábrándító, ha valaki mãr ismeretlenben is csak a testiségre menne egyből, hogy ilyen pasikkal nem is folytattam az ismerkedést.
2022. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
4# egyaltalán nem. Valakinek azt is meggondolják ketszer is hogyan szólhat hozzá.
2022. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
#5 ja az ilyen hárpia típusú nők esetében biztos🤣
2022. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell ehhez harpiának lenni. Valaki vagy nő, vagy csak egy csajszi.
2022. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

"hárpia típusú nők"


az milyen?

2022. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Keress inkább 30 fölötti férfiakat. Közöttük jóval kevesebb, aki szexuálisan túlfűtött volna, mint a huszonéveseknél.


Egy másik technika, hogy már az első randi előtt tudasd a párjelölttel, hogy konzervatív vagy, ezért testi kapcsolatról csak hosszabb ismerkedés után lehet szó. Ez eleve elriasztja majd azokat, akik nem bírnak magukkal.

2022. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem rólad szól, mindenkivel ezt csinálják.
2022. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!