Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak válaszát várom! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszát várom! Hogy lehet titeket egy lehetetlen helyzetből visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Rövid kapcsolat volt,szakítottunk egy hülyeség miatt.

Ő már nem akar tőlem semmit, elég makacs természet,én még mindig szeretem.

Magától nem keres,ha én írok neki,néha kedves,néha nem. Ha felhívom,akkor teljesen aranyos. Viszont nem akarok görcsösen teperni utána, mert eddig elég sokszor az érzéseimmel traktáltam.

Egyébként,ha segítségre van szükségem,számíthatok rá,és vannak olyan apró jelek,hogy még fontos vagyok neki annak ellenére,hogy nem keres és megmakacsolta magát.

De 3 hete nem beszélünk. Utoljára volt egy kisebb vitánk,amikor már nem írt vissza.


Honnan lehet tudni,hogy egy férfi mit érez? Hogy szándékosan leplezi az érzéseit és próbál elfelejteni vagy valóban közömbös? Egy olyan típusról van szó,aki az érzéseit alig fejezi ki,nem ez az érzelgős fajta,ahogy én sem.


20L


2017. aug. 4. 16:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még szerencse,hogy mindig vannak ilyen megmondó emberek,mint Te, különben unalmas lenne ez az oldal. Amíg általános iskola alsó tagozata nem megy, jelen esetben: mit állítunk? Várom. Mit várunk? VÁLASZT. Kiktől? FÉRFIAKTÓL. És ott az adott kérdés. AKkor próbáljuk meg azt értelmezni, amennyiben ilyen gyökér, kultúrálatlan, sértegetős tróger vagy, kérlek máshol mutasd meg az iq szinted! Szép napot Neked! :)
2017. aug. 4. 17:04
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem itt egyedül te tűnsz 12 évesnek,aki nem elég ,hogy messze van egy intelligens férfi fogalmától,még kötekedik is,illetve sérteget úgy,hogy szándékosan nem írtam le a szituációt.

De érdemi választ nem tud hozzászólni, mondjuk ilyen gyerekektől, mint Te,pont nem várok. Gondolom Anyukád visszaadta az internetet bünti után, barátok nélkül a 40 fokban ülsz a kis szobádban, és 2 maszturbálás között trollkodsz a kérdések alá :D

Én többet nem pazarlom rád az időm, nem vagyok óvónéni, nyugodtan irogasd ide a hülyeségeid, bár talán nem azért töltöd az időd itt, mert nyelvtanból megbuktál. Privátban úgyis jönnek ÉRTELMES hozzászólások. Boldogok a lelki szegények.. :)

2017. aug. 4. 17:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért normális veled, mert szeret, hanem azért, mert nem egy bunkó állat. A többit csak te akarod belemagyarázni. Nem akar tőled semmit, megmondta. Kár tovább pörögni rajta.
2017. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek, pláne ha magamból indulok ki. 22/F
2017. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok mit mondani erre. Ne szinészkedj ezfontos, nem csak most, hanem mindig. Amugy min vesztetek össze mert az se mindegy
2017. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
engem pl sehogy. Egy ideig elviselem a helyzetet, de aztán már mindegy.
2017. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Privátban válaszolok
2017. aug. 4. 18:14
 8/11 Bence_ ***** válasza:

A nő csábít!

Ha evvel hatással vagy rá akkor jó ha nem akkor, nem.

2017. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzi, hogy csúnyán elbántál vele, akkor már csak dacból se fogja fogadni a közeledésed. Késő bánat eb gondolat...
2017. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bántam el vele csúnyán..
2017. aug. 4. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!