Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írogathat nekem, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogathat nekem, mikor ő szakított velem?

Figyelt kérdés

Adott a szituáció, a srác 27, én 29 éves. Egy hete nagyjából 6 hét ismertség után közölte a srác, hogy ő nem túl kompromisszumképest, kapcsolatként ne folytassuk ezt a dolgot, mert csak mindketten sérülünk, de barátilag tartaná velem a viszonyt a későbbiekben.


Engem hidegzuhanykén ért az egész, nem erre számítottam.


Ezek után három napon át majdhogynem úgy beszéltünk, mint korábban, majd pár napja 1-1 mondatot írunk egymásnak. Néha képet küldünk. Egyszer ő, egyszer meg én.


Ma is írt, hogy vagyok. Mondom jól, remélem te is.


Ennek van valami oka? Ha van még plusz ötletem, írjátok le.



2023. febr. 14. 23:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazából a háttérben az volt, hogy én a munkám miatt csak néha vagyok Pesten, amúgy meg Bécsben. De neki sok a távolság.
2023. febr. 15. 11:54
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg a tanácsot. Építsd le!
2023. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-esnek teljesen igaza van, szóról szóra ugyanezt írtam volna.
2023. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tiltani nem tiltottam. De nem is írtam vissza neki napokig. Neki is feltűnt, hogy nem válaszolok neki olyan gyakran. Így ő sem keres már.
2023. febr. 18. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!