Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írogathat még vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogathat még vajon?

Figyelt kérdés
Többször is átvert már, mindig megbocsátottam neki, de most nem. Ha őt nem érdekli amit én szeretnék, akkor engem miért érdekeljen ő. Azóta írogat egy pár naponta. Amikor összevesztünk azt mondta hogy nekem nem lesz senkim, de neki biztos lesz barátnője. Erre azt mondtam hát akkor legyen. Ezután elkezdett nekem írni Facebookon, hogy béküljünk már ki. Erre nem reagáltam, utána azt írta hogy önző vagyok, mert tönkreteszem a kapcsolatunkat. Holott eddig azt mondta hogy nincs kapcsolat köztünk, csak ismerkedünk.
2016. okt. 16. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég következetlen lehet akkor. Sztem nem is tudja, hogy mit akar. Az, hogy ócsárol téged, hogy nem lesz senkid, az azt jelenti, hogy nem értékel. Nem vagy értékes. :(
2016. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!