Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl egy 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl egy 6 éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés

Utána volt egy év se veled se nélküled, most úgy tűnik vége.

Belememekültem a tanulásba, kezdtem Tinderen ismerkedni, barátaimmal lógni, inni, masztizni, jógázni, terápián is voltam. Mégis nem telik el egy óra, hogy ne gondoljak rá. Nem tudom mi segítene?



2023. febr. 17. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az irány. Ha csaj vagy, akkor esetleg gyógyszex, ha fickó vagy, akkor is. Az a leggerinctelenebb és egyben leggyorsabb mód (elhatárolódom magamtól). De legyél nagyon tisztességes: sose hitegess senkit!
2023. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először is TÉNYLEG el akarod felejteni, vagy csak gyászolod mint egy halott családtag? Mert ha csak tinglitanglizol és próbálod elhitetni mindenkivel meg magaddal is hogy túl akarsz lépni, de közben meg reménykedsz hogy újra lesz valami akkor ez egy örök körforgás marad... de ha tényleg el akarod felejteni, akkor nagyon egyszerű a dolog. Ne gondolj rá. Ha meg érzed hogy jön a gondolat ne figyelj oda, ignoráld. Keress valami számodra vonzó személyt, tedd ki a képét magad elé telefonon, és ha érzed hogy jön a gondolat, és a nem figyelés nem működik akkor csak nézegesd a képet, hogy eltereld a figyelmed. Hidd el, egy pár nap után egyre kevésbé fog jönni a gondolata, mert ahogy akármit elfelejtesz az életben ha nem gyakorlod vagy használod eleget, pl egy nyelvet, ugyan úgy ezeknek az agyi kapcsolatait is le fogja építeni az agyad. Gondolj csak az idősebbekre, régen perfektül beszéltek sokan oroszul mert akkor muszáj volt tanulni, most meg kb semmit se tudnak belőle. Ez csak rajtad múlik...
2023. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elmentem edzeni, vagyis, addig is jártam, csak rákapcsoltam. A bánat olyan erős volt, hogy sokat fejlődtem. A szomorúságot belenyomtam a súlyokba...
2023. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!