Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, ti tudnátok 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudnátok 6 éves (lezárt) kapcsolatotok után belemenni egy újba?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnánk?

Mindenki ezt csinálja.

Ha nem ezt tennék az emberek akkro mindenkinek csak egy párja lenne az életben, és ha vele szétmentek akkor mindenki egyedül maradna élete végéig?


Vagy rosszul tetted fel a kérdést.

2017. júl. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A rögtön szó kimaradt a kérdésemből:)
2017. júl. 3. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Én nagyon hamar kiszeretek valakiből ha tudom, nem jó ha szerelemmel szeretem.

2017. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen de az a rögtön se márról holnapra menne !
2017. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Így már más :)

Igen lehetséges, hogy rögtön tudnék. Ha...az úgy ért véget, hogy már nem szerettem őt eléggé, vagy ő követett el olyan súlyos hibát ami miatt kiábrándultam belőle.

2017. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
erre csak az képes, aki szánalmas kapcsolatfüggő
2017. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azonnal semmi képp. Meg kell azt is belül gyászolni.

Az új társjelöltet is előbb meg kell ismerni. Az sok idő. Kapcsolatba se lehet és nem is szabad úgy beleugrani, hogy "tetszel, járjunk, közben megismerjük egymást".

2017. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem is:)
2017. júl. 8. 13:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsősorban attól függ, ki, milyen módon szakított. Mert vannak, akik éveken át együtt élnek szükségből, vagy megszokásból, de szeretet, tisztelet és a másik megbecsülése nélkül. Ez esetben a kiugrás a kapcsolatból egy harmadik/negyedik fél lehet, akihez mint a vasúti váltón, átcsatlakoznak. Ilyen esetben nemhogy rögtön a szakítás után, de legtöbben előtte váltanak. Nyilván nem akarnak bizonytalanra menni. Váltás előtt tesztelik az új utat, a szexet, stb...

Hosszabb kapcsolatoknál ez fokozottan jellemző a párokra.


Van a becsület és tisztesség, meg társadalmi elfogadottság. Ezzel ne keverjük össze a tipikust.


Amúgy én pl. azt erkölcsösnek, elvártnak tartom magamtól és a páromtól egyaránt, hogy az utolsó pillanatig ne lépjen félre a partnerkapcsolatban élő. De mikor szétmennek, ott már ne takuvakuzzuon az ember hónapokon át, hogy se veled, se nélküled, meg szétmegyek és nekem nem jött be, hát visszaülök a másik nyakára... Épp ellenkezőleg! Mihamarabb (Akár aznap, vagy másnap!) tessék új átmeneti vagy tartós párt találni és ha a másik talál hamarabb, hát istenem. Ő volt az ügyesebb, vagy szerencsésebb ebben az esetben, vagy éppen neki volt rá nagyobb szüksége. Isten útjai kifürkészhetetlenek. De ha már az emberek úgy váltogatják partnereiket mint valami megunt kabátot, akkor a kidobott kabátot ne tessék már a szomszédtól, vagy egy hajléktalan kukázótól sajnálni. Ez elég furcsa lenne, nem...?

2017. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Simén bele tudnék menni. egy újba.
2017. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!