Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményed a telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a telefonon történő szakításról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, amikor a srác vagy a csaj, nem személyesen, hanem telefonon szakít az addigi párjával? Volt már veletek hasonló esetleg tettetek már ilyet? Mit gondoltok erről?

2019. ápr. 3. 13:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
A gerinctelenség netovábbja. Szánalom.
2019. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Féregség, hogy annyi nincs benne, hogy a másik elé álljon és a szemébe mondja.
2019. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Szar dolog így szakítani. Igaz azt is hozzátenném, hogy távkapcsolatban pl előfordul, hogy így jobb megoldani.

32/f

2019. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Csináltam ilyet. Nem mertem személyesen szakítani, féltem, hogy bántani fog. Nem véletlenül dobtam ki. Telefonban is ordított, de ott rá lehet tenni a kagylót.
2019. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Gyors és tiszta, kár csépelni feleslegesen a szavakat.
2019. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Jó, ha valaki egy agresszív barmot hagy ott és fél a retorziótól, az nyilván más eset.
2019. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Kulturember személyesen szakít, kivéve, ha bántalmazó a párja.
2019. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Amikor együttéltem a párommal, természetesen személyesen szakítottunk. Általában erre is törekedtem, míg nem volt egy olyan eset, amikor csak heti egyszer találkoztunk a férfivel és programoztunk stb. és én a következő találkozón szakítottam. Na, úgy leteremtett, hogy köpni-nyelni nem tudtam, elhordott mindenféle szemétnek, mert hogy raboltam az idejét azzal, hogy így közöltem a döntésemet/szakítást és szerinte ezt telefonon is elmondhattam volna.
2019. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Velem általában skype-üzenetekben tették. Valószínű ezt érdemeltem. Sosem vettem ezt rossz néven, jobb is, ha nem látnak utána összetörve.
2019. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem, főleg ha nem pár hetes kapcsolatról van szó, adjuk már meg a másiknak azt a tiszteletet, hogy személyesen állunk oda elé.
2019. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!