Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokan miért törlik, blokkolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért törlik, blokkolják, követik ki az párjukat vagy a randipartnerüket szakítás után?

Figyelt kérdés
Én továbbra is próbálom velük tartani a kapcsolatot és örülök mások sikerének, boldogságának. Ez normális? Plane ha nem rosszból váltunk szét, vagy kapcsolatnak nem láttuk értelmét.

2023. febr. 20. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert sok szakítás nem szépen zajlik, sérelmek vannak és az elhagyott fél nem igazán szeretné nézegetni az expartnere új kapcsolatát. Jobb, ha kizárja az életéből. A szakítás utáni barátkozással én nem értek egyet, ott a másik fél még akar valamit.
2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én azért, mert nem érzem fairnek ilyesmivel alázni a leendő partnerem. Bocs, de onnantól ő a fontosabb és az, hogy szeretetben és tiszteletben érezze magát maximálisan. Egyetlen exem maradt meg barátnak, vele pont azért lett vége, mert elhidegültünk és nem akartam, hogy csak akkor legyen vége, mikor már emberileg is utáljuk egymást. Közben nagyon sok dolgot közösen építettünk fel, közös a baráti kör, a kutyáink együtt nőttek fel, először együtt egymással éltünk, volt eljegyzés, szóval nála van rá okom praktikus szempontból is. Mindenki más nem érdekel, az összes többi exem komolytalan volt és hiába voltam szerelmes, kurvára nem ér annyit, hogy beárnyékolja a jövőm és elbizonytalanítsa a párom. A halott szeretteimet sem tárolom otthon.
2023. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert a next nyugalmát többre tartom, mint az ex figyelemhiányát. Ha annyira az életemben akart volna maradni, nem kellett volna elbaszni.
2023. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még senkit nem kellett törölnöm vagy tiltanom, mert eleve kultúrembereket választok, de vannak igen csúnya szakítások is, ahol érthető ez a viselkedés.
2023. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt töröltem, tiltottam akivel nagyon elmérgesedett a kapcsolat. Az összes többi máig ismerősöm facen. Nem beszélgetünk, max szülinapi, karácsonyi üzenet, és ennyi. Elférnek a többi közt, párom nem is tudja kik azok.
2023. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tiltottam, aki hazudozott, meg megcsalt. A többivel ismerősök vagyunk (már ha fent van egyáltalán face-en), szokták lájkolni a képeimet, de abszolút baráti alapon, van párjuk. Ennyi, elférnek, ahogy az előző is mondta.
2023. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hat az en baratom nyugalmat egyaltalan nem zavarja az a teny, hogy tartom a kapcsolatot rendszeresen egy-ket exszel.

Most voltunk nyaralni, es o meg az anyukajanak meg az exenek vett szuvenirt. Tudom, hogy csak baratok.

De en itt ufo vagyok ezzel a hozzaallassal, tudom ;)


Egy exem engem torolt le, ami faj kicsit, de o szerelmes volt, en meg nem, ugyhogy nem rovom fel neki.

2023. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki: fordítva zavarna.
2023. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon irritáló egy kapcsolatban az előző partner/partnerek jelenléte. Ha valaminek vége lett, akkor tényleg legyen vége.

N

2023. febr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mérgező/bántalmazó kapcsolatom volt, és 4 évig még az ismerősöm maradt, de sosem beszéltünk. Amikor 4 év után töröltem és tiltottam őt, az egyfajta tovább lépés volt nekem lelkiekben. (Volt kapcsolatom, tehát nem szerettem a régit már régóta, attól még szörnyen fájt és sérültem abban a kapcsolatban.)
2023. febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!