Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Szakítás után mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szakítás után mennyire szokott érdekelni titeket mennyire van kiborulva az exetek?

Figyelt kérdés

Ismerősök maradtok a fb-on? Beszéltek? Lájkoljátok a fotóit?

Több éves kapcsolat után.



2023. febr. 19. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Szakítás után már minek?
2023. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Az én exeimet csak az érdekli hogy d.ghat e még.


Ha sírok vigasztalni kell akkor igen

Ha elkezdek oasizni hianyzik a szex akkor igen

Ha szóba állok vele akkor igen

Ha pozitiv kedves vagyok vele akkor igen

Ha felveszem neki a telefont akkor igen

Ha meglát az utcán hogy bombaként öltözöm akkor is szexhiányom van szoval igen

Ha továbbléptem pasikra nyitok megint d.ghatnékom lehet akkor igen


És elkezdenek nyomulni.


Kizárolag akkor sz.rnak le magas ivből ha le van tiltva meg ugy megyek el mellette az utcán mintha nem is ismerném. Minden más esetben azt hiszik esélyük van szexre.

2023. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
*akkor SZERINTÜK igen
2023. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
74%

Semennyire.


Általában nem azért szakítottam bárkivel, mert egy akkora rohadék lennék.

Szóval a sértődés alaptalan, azt meg mindenki szépen beszélje meg otthon a pszichológusával.

2023. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 tehát ha valaki sáros volt a kapcsolata alatt, nyugtathatja magát azzal szakítás után, hogy még törődik az exével.

🤡

2023. febr. 19. 10:08
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Elvből tiltom és törlöm mindenhol, és nem tartom a kapcsolatot. Ha utcán véletlenül összefutunk, akkor udvarias vagyok, köszönök, ajtóban előreengedem. Pár hónappal később egy mi van veled is belefér. Igyekszem nem bunkó lenni. De minél kevesebb a kontakt, annál gyorsabban lépek tovább.
2023. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Noren, rólad már 100000-szer kiderült itt a válaszokból, hogy rohadék vagy, volt hogy te is állítottad magadról. Most akkor miért pont a szakítás okában ne lett volna benne az alap személyiséged?
2023. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálni szoktam. Egy ideig még beszélünk, de utána könnyebb úgy, hogyha megszakítjuk a kapcsolatot egymással. Ahogy fent írták, a köszönőviszony megmarad, ha véletlen összefutunk, illetve néhány felszínes kérdés, de semmi komoly. :)
2023. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem érdekel.


Az sem érdekel, hogy facebookon ismerősök maradtunk e vagy sem.


Letiltani mindenhol akkor szoktam ha hülye, zaklat vagy hisztizik nekem.

2023. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak hogy minek jöttünk össze.
2023. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!