Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert nem akarja a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja a szeretőm, hogy beszéljük meg a dolgainkat?

Figyelt kérdés

Megvaltozott a viselkedese, távolságtartobb mostanában. Feldobtam, hogy meg kéne beszéljük a dolgainkat, de ugy erzem kertel, nem őszinte. Én szeretném tisztességesen lezarni és úgy gondoltam ő is, de valamiért nem hajlandó erről beszélni. Mit tegyek?

Eroltessem jobban vagy hagyjam teljesen?

Azert gondoltam, hogy zárjuk le mert nekem könnyebb lenne úgy tovabblepni és úgy érzem nem haragudnek így rá.


En vagyok a nő


2023. márc. 4. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kell megbeszélni. (Végül is ő nem hajlandó rá.) Egyszerűen közöld vele, hogy részedről vége. Az meg, hogy neheztelsz-e valakire, a te magánügyed, elsősorban neked kell saját magadban megoldani. Megjegyezném, hogy nem kötelező senkinek sem megbocsátani, le is lehet sz*rni, és teljesen elfelejtkezni róla örökre.
2023. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert van másik nő, akit olyan fixnek érez, h téged még talonban sem akar megtartani.
2023. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akarja megbeszélni, akkor tartsd tiszteletben és ennyi.
2023. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. Férfiak nem feltétlen szeretik az ilyesmit megbeszélni.
2023. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke nem akarja megbeszelni, de legalább annyit nem mondhatna, hogy vége?
2023. márc. 4. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha te le akarod zárni, akkor nem mindegy?
2023. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem bírnak a szemünkbe nézni, fájdalmat okozni, nem bírják a nő arcán a fajdalmat látni, nem tudnak ezzel mit kezdeni, ha már nem szerelmesek belénk.
2023. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6os mivel néha találkozni fogunk es nem szeretnék kellemetlenseget, se kerülni nem szeretném
2023. márc. 4. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy vége azt kész. Mit kell ezen izélni? Te vess végett neki, ő neki mindegy úgyis.
2023. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel SZERETŐI a viszony, nem tudod kellemetlenség nélkül megúszni... Ha arra se hajlandó, hogy beszéljetek, akkor vedd te is kamaszosra, ne keresd ès vége...
2023. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!