Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, ha a párom kibeszéli az intim dolgainkat a családjával?

Figyelt kérdés

Olyan intim dolgokra gondolok, mint a szexuális élettel kapcsolatos dolgok. Védekezés, menstruáció stb. Nekem ezek túl privátnak számítanak és nem gondolom, hogy másokra tartozna rajtunk kívül.

Nálatok ez normálisnak számít, vagy túl prűd vagyok? :D


2018. febr. 13. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális, elég kínos, ha ilyeneket kibeszél
2018. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha férfi és az anyával beszéli az gáz. Apja még belefér.
2018. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Az a kínos, hogy visszajut hozzád. Nem kínosabb, mintha ide írna ki róla kérdést. Olykor szüksége lehet bárkinek tanácsra, bármilyen hihetetlen.

31/f

2018. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok ugyanúgy tekinteni rájuk, mint azelőtt. Nagyon kínos számomra, mégha nem is emlegetik fel a témát.
2018. febr. 13. 18:41
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ti ezeket a nyomorék pasikat/nőket hol a francba szeditek össze?
2018. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Jogosan esik rosszul. Nem értem a férjed, ezek szigorúan két emberre (bár a menzesz akár egyre) tartozik.Egyáltalán mi az, amit ezekben a télmákban meg tud beszélni a családjával?


És ha ezeket megbeszéli, akkor vélhetőleg minden egyebet is ami köztetek történik.

2018. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs más akivel megbeszélhetné, és eddig is nyitott volt a szüleivel ebben a témában akkor nem tudsz sok mindent tenni. Azt én sem értem, ez hogy jut vissza hozzád.

+1 az 5ösnek :D

2018. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátnőm, aki ezeket fontosnak tartotta megbeszélni a barátnőjével/barátnőivel. És nem értette, hogy ezzel mi a probléma :D

Hát, nem ezért, de már nem a barátnőm...

2018. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő meséli, hogy beszélt erről-arról a szüleivel és ezt meg azt mondták. Főként a menzeszes téma érintett rosszul, mert azt vele is nehezen osztom meg, de vannak elkerülhetetlen helyzetek. És tudom, hogy természetes dolog, nincs mit szégyellni rajta, de szerintem eléggé magánügy.
2018. febr. 13. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyéni. Ha téged ez zavar, akkor figyelembe kellenne vennie ezt a párodnak is. Amúgy teljesen normális.


Engem például egyik téma sem hoz különösebben zavarba, a párom szülei tudják, hogy hogyan védekezünk, tudták, amikor nőgyógyászati gondjaim voltak. Azért ennél többet nem kötünk az orrukra :D De nekem ez teljesen normális, fel sem merült, hogy szégyelnem kéne. A párom is mindig tud róla, hogy menstruálok, meg amúgyis minden bajom van olyankor, szóval nehéz is lenne nem megosztani a dolgot, főleg, hogy együtt élünk.


De ez olyan mint a meztelenség, hogy egyes családok simán járkálnak meztelenül egymás előtt, míg mások bezárkóznak. Azt kell figyelembe venni, hogy neked/nektek mi az ami természetesen jön, és ami belefér az intimitásba.

2018. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!