Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan vessek véget a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget a szakítás utáni bűntudatomnak?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja tettem pontot egy több éves kapcsolat végére, mert a barátnőm már másként gondolkodott a jövőnkről, és többször kiderült, hogy sosem leszek elég fontos a számára. Ezt a döntést nem bánom, de gyakran azon gondolkodom, hogy ha valamit másként tettem volna,pl. többször meglepem, akkor nem változott volna meg a hozzáállása. Viszont amikor jobban a kedvére tettem még a kapcsolat elején, akkor is önző volt bizonyos helyzetekben. Lehet, hogy mindenhogyan ugyanezt a fordulatot veszi a viselkedése, passz. Meg eddig is voltak red flag-ek, amiket vagy meg tudtam magamnak magyarázni, vagy próbáltam nem figyelni rájuk. Ezektől függetlenül óriási lelkiismeret-furdalásom van, és nem tudom, hogyan "kapcsoljam ki" ezt magamban. Ő most pasizik, szórakozik ezerrel, felszabadult nélkülem, egyébként is ki akarta élni magát, szóval nem miatta alakult ki ez az érzésem. Mit csináljak, hogy elmúljon?

2023. márc. 15. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit írsz, az inkább tűnik szorongásnak.

Ilyenkor tényleg elkél és jót is tesz egy kis terápia, segít kibogozni a gondolatokat és helyretenni az érzéseket.

2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az nem fér még a fejembe, hogy ha már ennyire mást akart, mint amiről évekig beszéltünk, akkor miért nem tudta a szemembe mondani, hogy nem kellesz már, nem szeretlek? Gyáva volt talán?
2023. márc. 15. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? De tenyleg, o eli vilagat es nem foglalkozik multtal. Te se foglalkozz vele, mar nem tudsz rajta valtoztatni. Inkabb csajozz :D akar velem ... :p
2023. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!