Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Annyira bűntudatom van. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira bűntudatom van. Miért nem bírom elviselni hogy a másiknak fáj? Hogy tehetném neki könnyebbé?

Figyelt kérdés

Szakítottam barátommal. Soha nem vertem át, csaltam meg, csak szimplán nem működött, és mégis bűntudatom van.

Tudom hogy szeret, és szomorú, és mennyire egyedül érzi magát, és egyszerűen megszakad a szivem...

21/L



2013. nov. 23. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ez ilyen, de hidd el neki még nálad is jobban fáj... nyilván ez azért van mert törődsz a többi emberrel ami ma márnagyon ritka :D el fog múlni ha látod h boldog :D
2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor szakított velem a barátnőm, én is eléggé padlón voltam. Ő is azért szakított, mert nem működött. Tudta, hogy pokolian vagyok és konkrétan felébredni sem akarok. Keresett rendszeresen ,de csak rosszabb volt tőle. Igazából semmit nem tudott tenni, annak érdekében, hogy jobban érezzem magam. Az idő segített, mára már túl vagyok rajta :)


22/F

2013. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, mert ha keresed, törődsz vele, akkor csak fals érzéséket keltesz benne és jól összezavarod!
2013. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szereted? Akkor mondd el neki és újra boldogok lesztek. Ha tényleg szeretitek egymást idővel jobban fog működni mint gondolnád.

Nem szereted? Akkor ezt mondd el neki, hogy azért lett vége mert nem szereted, ne azt, hogy szimplán nem működött. Neki is könnyebb lesz úgy túl tenni magát rajtad, hogy elmondod, hogy nem szereted. Így nem gondolkozik azon, hogy miért nem működött mit ronthatott el, hogyan tudná helyrehozni stb. Felfogja, hogy miért és túl teszi magát rajtad.

2013. nov. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!