Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagált a párod mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagált a párod mikor szakitottál vele?

Figyelt kérdés

Volt olyan aki kiabált, verekedni akart, öngyilkossággal fenyegetőzott, ki akart semmizni bosszubol, a csaladja a nyakadra járt?


Kort és nemet is légyszi és hogy együtt éltetek e, házasok voltatok e.


2023. márc. 18. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsóval voltak komoly gondok. Azert is hagytam ott, mert teljesen megbolondult, erőszakos, agressziv vadállat lett, többször meg is vert. Legjobban hónapokkal azután hogy elhagytam. Kaptam halálos fenyegetéseket is, en is, családom is.

Több évig voltunk együtt, abból kb másfelet házasként, es van egy gyerekünk, aki akkor 1 éves volt.


Az előtte exeim mind méltósággal viselték, senki nem balhézott, vagy drámázott, vagy bármi.

2023. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugy ment el hogy szeret, akkor minek terveztuk a jovonk stb. masnap meg mar mas noknek irkalt
2023. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, ez nagyon durva :( te voltál a férfi, vagy a nő? A gyerek előtt is képes volt megverni?
2023. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden exemmel békében váltunk el. Volt, aki sírt, volt amikor együtt sírtunk. Balhé, dráma sosem volt.
2023. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy exem volt, aki nem akart elmenni az albérletből. Kis "fenyìtés" és többet nem is láttam.
2023. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3

Igen, olyan is volt. Fogtam a siró babát, ő meg rángatott. Aztán azota se érti miért hagytam ott, es adtam be azonnal a válást.

En vagyok a nő

#1

2023. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!