Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok nők! Ha már szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők! Ha már szakítottatok egy kapcsolatban és ha a volt pasi irogat visszaírtok neki ha nem akartok semmit tőle?

Figyelt kérdés
Néha ha csak közömbös dolgokról néha meg kettőnkröl szoktam neki írni persze nem túl nyomulósan.
2023. márc. 4. 10:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Válaszolgat azért, de én nem tudom hogy csak jófejségből vagy esetleg még nincs minden veszve.
2023. márc. 4. 10:45
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem akarok tőle már semmit, akkor én nem írnék vissza. Milyenek a válaszai pl ha kettőtökről írsz neki?
2023. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én arra a férfire tudok felnézni aki elég tökös és bevállalós, nem játszmázik hanem nyílt és egyenes.

Tehát ha szakítottunk is és ő még akar tőlem valamit, akkor legyen már annyira legény a talpán, hogy mondja meg egyenesen, és ne "írogasson, célozgasson, puhatolózzon stb. Magyarul tudja már hogy mit akar és azt egyenesen közölje is.

Úgyhogy ennek fényében én vissza szoktam írni, de ha látom hogy csak "kerülgetjük a forró kását" akkor én rá szoktam kérdezni hogy mondja el konkrétan hogy mit akar.

Ilyenkor szokott az következni hogy nem akar elköteleződni csak szexet akar (de ezt is virágnyelven adja elő).

Nem szoktam ezért megharagudni, de elutasítom ilyen szempontból.

Viszont más dolgokról, közös ismerősökről, munkáról, családról szívesen beszélgetek vele ha ő is akarja (persze ez csak akkor működik ha nem haraggal váltak el a felek egymástól).

Egy a lényeg, nem hülyítek senkit, nem tartogatok senkit talonban, nem kell egofényező ex rajongása. De az is igaz hogy én már öreg vagyok (46) kinőttem már abból amit némelyik fiatal csinál.

2023. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igazából mikor milyen.

Volt hogy irtam neki egy kis versecskét akkor pl "köszönöm kedves vagy" volt a válasz.

Meg pl ha valami olyat írok akkor azért ráteszi a "pironkodós" smile-t az üzenetemre.

Pont ilyenek miatt nem tudom hogy most mit akar.

Bár ő azt mondta hogy nem akar velem lenni de én úgy érzem nincs veszve a dolog.

2023. márc. 4. 11:01
 5/19 A kérdező kommentje:

3/4

Én kerek perec megmondtam hogy én még szeretem és kell nekem és hogy nem akarom hogy vége legyen.

2023. márc. 4. 11:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5:

És amikor te kerek perec megmondtad ezt, akkor ő erre mit válaszolt?

Mert ha semmi konkrétat, akkor csak az egója fényezésére kellesz, mert jól esik neki a figyelem, az udvarlás, kell valaki aki körbeugrálja lelki értelemben mint egy pincsikutya.

Határozottan rá kell kérdezni hogy mit akar.

Ha már felnőtt ember akkor tudnia kell dönteni (elvileg, mert sokan nincsenek olyan értelmi szinten).

2023. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Először kért egy kis időt.

De nemrég meg azt írta hogy nem akar velem semmit.

2023. márc. 4. 11:12
 8/19 anonim ***** válasza:
En igen irogatok az exekkel ugyis ha nem akarok semmit. De kesobb lehet jók lesznek valamire. Segiteni ebben abban vagy elmenni valahova szórakozni vagy szexre vagy bármi
2023. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy érzelmi hullámvasútra ültet ezzel. Mert nekem egy "jó reggelt" is jól esik vagy egy hangulatjel az üzenetemre. :) :(
2023. márc. 4. 11:17
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Igen erzelmileg töltik az embert az ilyen céltalan csetek is. Ezzel én is így vagyok.

Ha nem akarok semmit se a másiktól de nincs senkim, vagy hanyagolnak, attól még jólesik a kedvesség törődés szeretet vagy hogy nyomulnak másoktól.

Az exek meg legalább szintemen is vannak azaz a legjobbakat tudok veluk beszélni röhögni, táplálnak töltenek, megkapok rengeteg mindent ha szükségem van arra dr félre is lehet őket tenni nincs sértődés belőle.


Most is ha akarnám kb 5 oercen belul itt lenne ket exem is ragva a küszöböt.

De tartanom kell a határokat. Nem véletlen nem vagyok velük. Es nem is akarok velük járni. Nem szállhatnak rám.


De néha egy egy szó, egy ölelés, vagy egy illuminált éjszaka, vagy egy egy nap pörgés Élet velük, engem megvált sokszor.

2023. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!