Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Orvostanhallgatók! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvostanhallgatók! Szerintetek orvosi mellett akár az első években lehetséges tanulás mellett egy egészséges párkapcsolatot is fenntartani, még akkor is ha a párotok nem orvosis, vagy ha már ő dolgozik is, ti meg még tanultok?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez partner és lakás függő. Azaz: ha megértő a másik, és elég nagy a lakás, hogy külön szobában tudj tanulni, és akár aludni is, akkor lehet. És igen, az sem mindegy, hogy mi a helyzet a pénzzel, mivel a valóság nem a Gyakori, azaz orvosi mellett nem fogsz tudni diákmunkázni sem, nemhogy normális pénzt keresni.


Lehet lepontozni!

2023. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem ha az ő pénzéből élsz ő neki nagyon szerelmesnek kell, hogy legyen, viszont egy idő után, hogy nem lesz rá időd a kapcsolat nem fog működni.

És te sem fogod eltűrni, hogy programozna, szexelne veled míg neked tanulni kell, semmi értelme belekezdeni.

2023. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De senki nem állította, hogy az ő pénzéből élnék. A szüleim vagyok olyan szerencsés, hogy támogatnak az egyetem elvégzése alatt.
2023. jan. 26. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Egész egyetem alatt volt párkapcsolatom. Nem értem miért lenne ez lehetetlen…
2023. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor oké. De nem írtad, honnan tudja az ember?
2023. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Rendben, pénz pipa, ha a szülők adnak.


De a többi? Neked reggel ZH, ő meg kanos.

Vagy hétvégi közös tanulás, és ott lesz 2 csoporttárs pasi is, a vízilabdás, meg a gazdag srác a BMW-vel, és ő visz haza este 10-kor. Ez, hogy fog neki esni?

Vagy ha hívogat a 28 éves, jó pasi, tanársegéd?

Vagy menne hétvégén bulizni, de neked ott az anatómia tétel?

2023. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, mennyire eletszeru, hogy orvostanhallgatok a partnerukkel tartatjak el magukat. Legtobben tamogato ertelmisegi esetleg szinten orvos csaladbol jonnek.
2023. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!