Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha kimondta, hogy szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kimondta, hogy szakítani akar velem, miért zavarja ha később mással lennék?

Figyelt kérdés

Már az utóbbi időben én is éreztem, hogy a végét járja a dolog. Nem keresett soha, ha hívtam lerázott, alig találkoztunk. A héten összevesztünk, aztán mondta, hogy ezt nem csinálja így tovább, felejtsem el őt.

Nem hisztiztem,nem veszekedtem. Mondtam, hogy rendben van, számítottam rá és tanulok a dolgokból,amiket elszúrtam. Erre kiakadt, hogy most se azt mondom, hogy drasztikusan változtatok, hanem hogy majd mással mit fogok csinálni és ez elgondolkodtató így. Meg szerinte ha változtatnék,akkor megmenthető lenne a dolog.

Nem volt megcsalás vagy harmadik fél a kapcsolatban. Más dolog miatt romlott meg. Én is hibás vagyok.


Ő mondta, hogy felejtsem el és hagyjuk egymást. Mit kellett volna csinálnom? Könyörögni?

Nem is beszéltünk napok óta. Lezáratlan maradt a dolog.

N



2023. ápr. 2. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert érez még irántad valamit, vagy a férfihiúság beszél belőle.
2023. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem lezáratlan. Mondtad, hogy OK.

Szabad vagy.

2023. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő azt gondolta, hogy beijedsz a szakítástól, és inkább "jókislány" módjára ezentúl mindent úgy csinálsz ahogy ő szeretné. Erre te meg nem hunyászkodtál meg, nem mondtad hogy megváltozol ahogy ő várta, hanem tudomásul vetted a szakítás tényét.

Ő nem erre számított!

Azt hitte, hogy megcsinálod azokat a dolgokat amiket ő változásként el akart volna érni nálad.

Az fel sem merült benne, hogy ha két ember nem illik egymáshoz, nem passzol a személyiségük, akkor azt tudni kell felismerni, elfogadni, és továbblépni. Nem pedig mindenáron megváltozásra kényszeríteni a másikat.

2023. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Lehet ebben igazság. Mindketten hibáztunk és mindkettőnknek változni kéne, de nem fogunk, tudom.

Nem tagadom, sírtam mikor nem látta, de már nem úgy reagáltam mint mondjuk tiniként.

Fáj persze, mert nem egy két közös év van mögöttünk, de ha nem akar velem lenni, én nem fogok könyörögni vagy meghunyászkodni.

Én se két nap múlva leszek mással ez nyilvánvaló...

2023. ápr. 2. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is most szakítottam, nagyon régóta húzódott és én is elhatároztam hogy mással leszek. Ne foglalkozz vele mit gondol, ha már nem vagytok együtt, lezártad,lépj tovább. Sajnos van ami nem változik, csak az idő telik
2023. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy csomó haverom csinálja ezt.


Szakít a nővel, neki már nem kell, akár mással van, de ha a nő talál valakit, akkor örjöng, hogy ez mégis hogy. Ők azok, aki szerint a nőnek a szakítás után zárdába kellene vonulnia.



Hogy miért csinálják? Férfi létemre fogalmam sincs, mindig mondom nekik, hogy nevetéges amit csinálnak, ilyenkor persze jönnek azzal, hogy ők csak féltik a csajt, csak vigyázni akarnak rá, de ez bullshit.

Szerintem egyszerűen az egojukat bántja, hogy a nő tovább lépett, és már nem róluk ábrándozik, utánuk koslat.


F

2023. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert ő akart szakítani, azt várta, hogy majd kaparsz utána. Sérült az egója, hogy simán elfogadtad.
2023. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak azért van veled, hogy az egóját simogasd, hogy tudja, hogy valakinek ő fontos.
2023. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!