Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez alapján a sztori alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján a sztori alapján találkozzak még a férfivel? Nekem ebből az jön le, hogy 1. nem tud bánni a pénzzel, 2. bármikor csúnyán magamra hagyhat... Tudom nem szép amit az exe tett, de magára hagyni messzi földön pénz nélkül repjegy nélkül...

Figyelt kérdés
Randiztam ma egy férfivel, és ő mesélte, hogy 15 évvel ezelőtt nyert a lottón, a Skandináv 7-es lottó főnyereményét vitte el. Mára már nincs nyoma a pénznek, nem az a lényeg. Hanem az, hogy a nyerése előtt kb. 1 hónappal szakított vele az akkori barátnője. És épp egy luxusutazást szervezett magának Ázsiába, amiről tudomást szerzett az exe. Egyből vissza akart térni hozzá, vele akart menni az Ázsiai utazásra. A pasi vissza is vette, magával vitte, mert még szerette. És az utazáson történt, hogy egyik éjjel kihallgatott egy telefonhívást, mikor az exe már azt hitte, hogy alszik, amiben egy barátnőjének mondta, hogy csak az élmények miatt jött el, már nem szereti... És a pasi másnap egyedül lelépett a hotelből, figyelmeztetés nélkül magára hagyta a csajt. Pedig nem volt hazaútra szóló repjegye se, mert annyi időre mentek, 1 hónapra, hogy nem vették meg előre a hazútra szóló repjegyet, hogy ne legyen időhöz kötve meddig utazgatnak.
2023. ápr. 4. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Ez alapján nekem az jön le, hogy a csávó szeret szép nagy kamu történeteket kitalálni.
2023. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy nem tud bánni a pénzzel, jogos aggodalom. A másik helyzetet - ha valóban így történt - valahogy megértem.
2023. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mármint ő vállalta hogy magával viszi az exnőt, nyilván éreznie kellett, pontosan tudnia, az út miatt tér vissza hozzá... Akkor meg az a minimum, haza is viszi, ha magával viszi. Vagy hazaküldi vesz neki 1 jegyet haza és kiviszi reptérre.

Meg honnan is tudta meg hogy ázsiai körutazást tervez? Tuti ő vágott fel neki, a pénzzel akarta eleve visszahódítani, az a gyanúm.

2023. ápr. 4. 16:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Az is lehet amit az 1. mond, kitalálta az egészet. És akkor azért nincs nyoma a pénznek már, mert soha nem is nyert.
2023. ápr. 4. 16:33
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Bármi lehet.
2023. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy szavát se hinném, annak ellenére,hogy akár igaz is lehet...De nem, nem találkoznék ezzel a pasival többet, ha igaz a történet, ha nem.
2023. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Hanyagold!
2023. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem találkoznék vele többet. Ha nem igaz a sztori, akkor azért mert ilyet hazudik. Mi szükség van erre? Ha pedig igaz, akkor azért nem, mert így magára hagyni valakit nagyon gonosz dolog még akkor is, ha az illetőről csak kiderült, hogy kihasználja őt. Miért nem tudta értelmes ember módjára lekommunikálni, hogy "nézd Joli, hallottam, hogy ezt mondtad éjjel, szeretnék véget vetni az utazásnak, vegyél magadnak repjegyet", vagy ha tényleg ő vállalta, hogy az egész utazást állja, akkor "tessék, itt a repjegy, de külön megyünk, viszlát'. Én félnék, hogy mikor hagy csak úgy magamra egy szó nélkül, akár jogos, akár nem.
2023. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez azért lenne figyelmeztető jel, mert ilyen sztorikat talál ki. Egyértelműen kamu. Sajnos vannak olyan emberek, akik valóban szeretnek ennyire nagyokat is mondani, egyik volt kollégám még durvább dolgokat talált ki, mindenki nevetett rajta. Ilyen emberrel nem szabad kezdeni.
2023. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom ezt a sztorit miért kell egy randin elmesélni.

Fenyegetően is hangzik: ha rosszul viselkedsz, te is ott leszel hagyva.

2023. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!