Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez alapján a sztori alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján a sztori alapján találkozzak még a férfivel? Nekem ebből az jön le, hogy 1. nem tud bánni a pénzzel, 2. bármikor csúnyán magamra hagyhat... Tudom nem szép amit az exe tett, de magára hagyni messzi földön pénz nélkül repjegy nélkül...

Figyelt kérdés
Randiztam ma egy férfivel, és ő mesélte, hogy 15 évvel ezelőtt nyert a lottón, a Skandináv 7-es lottó főnyereményét vitte el. Mára már nincs nyoma a pénznek, nem az a lényeg. Hanem az, hogy a nyerése előtt kb. 1 hónappal szakított vele az akkori barátnője. És épp egy luxusutazást szervezett magának Ázsiába, amiről tudomást szerzett az exe. Egyből vissza akart térni hozzá, vele akart menni az Ázsiai utazásra. A pasi vissza is vette, magával vitte, mert még szerette. És az utazáson történt, hogy egyik éjjel kihallgatott egy telefonhívást, mikor az exe már azt hitte, hogy alszik, amiben egy barátnőjének mondta, hogy csak az élmények miatt jött el, már nem szereti... És a pasi másnap egyedül lelépett a hotelből, figyelmeztetés nélkül magára hagyta a csajt. Pedig nem volt hazaútra szóló repjegye se, mert annyi időre mentek, 1 hónapra, hogy nem vették meg előre a hazútra szóló repjegyet, hogy ne legyen időhöz kötve meddig utazgatnak.
2023. ápr. 4. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen nőalázó történeteket fenntartással kezelem.

Már csak azért is, mert több bántalmazó f.aszkalappal is volt dolgom, aki hazudozott rólam hasonlókat, hogy ilyen meg olyan dolgot csináltam érdekből, így meg úgy kihasználtam, pattogtam más fszán erkölcstelenül, őt ok nélkül, előjel nélkül elhagytam, meg hasonlók. Közben nemhogy ferdítettek, hanem konkrétan egyetlen szó sem volt igaz ezekből.

2023. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt, lehet nem is igaz, lehet hogy csak egy része, viszont nagyon nagy redflag. Úgy ahogy itt is írták, fenyegetesnek hangzik, vigyázz mit teszel, pórul járhatsz!
2023. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is sántít az egész.

A pénzzel és utazással akarta visszacsábítani, a nő mondta hogy nem, és valszeg nem akart vele lefeküdni sem, vagy Ázsiában is monta hogy esetleg csak mint barát ment ki vele.

Erre direkt otthagyta.


Én is jártam hasonlóan majdnem.

Neten ismerkedtem egy sráccal mondtam hogy nekem nem tetszik max baráti szint csak. Ő belement. Es ugy volt hogy együtt bulizunk majd baráti alapon, elutaztam hozzá elmentünknszórakozni ott tapadtak rám a pasik, ő meg végighisztizte a szorakozóhelyet és ott akart engem hagyni, úgy, hogy nekem az egy idegen város meg ugye éjszaka van!

És haza kellett vele mennem 4 fal közé.

Aztán még ő volt rám megsértődve.

Reggel úgy leléptem tőle mint a huzat

2023. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

1. randi és ilyeneket mesélt? Vajon miért?

Bízz magadban és a megérzéseidben.

2023. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

Ez nagyon incelfórumos hergelő sztorinak hangzik.


Ázsiából telefonáljak haza? Az mennyibe fáj nekem? Úgy, hogy nem tudom, a másik alszik-e? Üzenetben sem írnám meg, hátha pont rosszkor villan fel.


Ezt vagy előtte, vagy utána beszélném meg barinőkkel, nem az út közepén.

2023. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hazugság ahogy van.

Miért mesél ilyet valaki az első randin?

Visszakérdezek: kedves kérdező, te elmesélnél ilyet az első találkozáskor még ha igaz is?

2023. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdező kérdezte az exéről.
2023. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék vele többet. 31/N
2023. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!