Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges még újrakezdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges még újrakezdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február közepe óta ismerkedem egy szaktársammal, akivel tökéletesen alakult (majdnem) minden, egészen a múlt hétig. Mindig ő kezdeményezett, úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ezekután viszont kétszer nála aludtam, mindkétszer füveztek egy haverjával és emiatt olyan volt, mint egy használhatatlan csecsemő. Én számon akartam kérni, de elkezdett eltünedezni, majd vasárnap leírta hogy jelenleg nem áll készen egy kapcsolatra, de attól kedvel engem. Tudtam, hogy lelkileg nincs jól, valószínűleg a cigi is egy tűzoltás volt, mert pánikba eshetett maybe hogy meg kell nyílnia.

Az offolás után nem beszéltünk három napig, majd én megtörtem a csendet és küldtem neki óravázlatot, majd megegyeztünk hogy maradjunk jóban. Azóta is beszélünk chaten, de azóta közös órán nem volt bent. Tegnap este találkoztam vele véletlenül egy boltban, beszéltünk egy öt percet, de én se köpni, se nyelni nem tudtam, totál black out volt, szinte végig ő beszélt, nagyon látszódott hogy a chaten áltatott ,,túl vagyok már rajta" rohadtul nem igaz.

Szerintetek esélyes lehet még esetleg egy újrakezdés, ha rendbetette önmagát, vagy kezdjek el lassan túllépni rajta? Előre is köszi! 20L 25F



2023. ápr. 28. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gzorsan lépj túl rajta, ne lassan.
2023. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Drogosokkal és lelkironcsokkal ne kezdj, csak bajod lesz belőle. Fiatal vagy, találsz száz másik százszor jobbat
2023. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy ujabb kerdes arrol, hogy van egy parkapcsolatra latszolag tokeletesen alkalmatlan srac, amire ra akar akaszkodni egy fiatal leanyzo. Ilyenkor hova teszitek az agyatokat? Magadtol nem tudsz eljutni oda, hogy nem kezdesz olyannal, aki igy el es igy viselkedik? Milyen gyerekszobad volt neked, ahol ez belefer? Tenyleg meg kell kerdezni egy ilyen trivialis dolgot, mintha ez egy eldontendo kerdes lenne? Vagy meg a szuleidnek akarod megmutatni a lazado ened, azert ismerkedsz ilyenekkel? Mutasd meg a szuleidnek a kerdest, had szornyulkodjenek, hogy ilyennek neveltek. Nem lesznek boldogok tole, azt elhiheted.
2023. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ameddig nem láttam én is füveseket, addig én is így vonakodtam a témától, viszont tegyünk különbséget azért aközött, hogy a fű kevésbé közismert, mint a hétköznapi alkohol. Ha azt írtam volna, hogy berúgott, akkor is ez lenne a válaszotok? Tény, hogy nem volt helyénvaló a beállása ameddig ott voltam, de nem is ez volt a hangsúlyos része a kérdésnek.
2023. ápr. 28. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mert egy alkoholista mellett öröm az élet? Miből gondolod, hogy akkor nem azt írná mindenki, hogy hagyd a pasit?

2023. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem. Régebben cigizett csak, azt is ritkán, viszont most április eleje környékén bejöttek neki problémák, ezért is taszított el inkább magától, hogy ne húzzon ebbe engem is bele.
2023. ápr. 28. 18:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, meg is magyaráztad szépen magadnak. Komolyan kezdem azt hinni, hogy ezek troll kérdések. Napi fasztudja hány kérdés jön csajoktól, hogy mit kezdjenek a totál alkalmatlan, defektes faszikkal. Vicc.
2023. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7#

És az a poén hogy megírod nekik hagyják a fenébe keressenek jobbat ...a válaszrá ....hát azt nem mert szeretem. Hát akkor szenvedjetek baszki 😃

Semmivel se lenne jobb ha ivott volna kedves kérdező. De ha neked ilyen pasi kell akinek ha jönnek problémák az életébe akkor eldob téged és fűhöz nyúl vagy akármihez akkor hajrá csak tessék szaladj utána de akkor nem kell itt panaszkodni hogy mit csinálj vele.

2023. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a problema kedves kerdezo, hogy te sem ismersz mas erzest, csak a szenvedest. Azert vonzodsz ezekhez a valosag elol menekulo emberekhez, mert a te ertekrended is ez. Tudod, hogy nem jo, a kerdest is ezert irtad ki, de nem ismersz mas eletet, eleterzest. Amig faj, addig tudod, hogy elsz. Mint valami zs kategorias haborus filmben. Ha esetleg nem fajna, akkor mar nem is talalnad a helyed, keresned a kovetkezo kapcsalatot, ahol megint szenvedhetsz. Tevedsz, ez nem szerelem. Ketlem, hogy te azt ereznel. Ez fuggoseg. Abbol is a legrosszabb fajta. Te is fuggo vagy, csak te mashonnan kapod az adagod.
2023. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!