Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottunk, megegyezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk, megegyeztünk hogy marad a jó viszony, de pár hónapig ne beszéljünk és találkozzunk, rohadtul hiányzik, esetleg annyit írhatok neki hogy hiányzol?

Figyelt kérdés
Úgy érzem most is együtt lehetnénk mint barátok, a buslakodadunk helyett, mert tudom hogy neki is hiányzom. Se veled se nélküled kapcsolat volt már 2eve.
2023. ápr. 29. 16:12
1 2
 1/14 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Zárd le teljesen,ne írj neki.,az ilyen se veled se nélküled kapcsolat máshogy nem fog abbamaradni
2023. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jól meg voltunk,egyéb mellékes dolgok miatt történt a szakítás, volt férj, gyerek, stb amiken nem tudtam túljutni, ezért is sajnálom rohadtul ezt az egészet, mert bennem van hogy lehet ilyen nőt lehet többet nem fogok találni.
2023. ápr. 29. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!! Mert újra kezdődik minden. És újra szakítanátok és még sz@rabb lenne. Hidd el! Tapasztalat. 2 évig voltam én is így és egyre nehezebb lett. Hiányzott, találkoztunk, sírtunk, újrakezdtük, nem ment. És ez bármeddig folytatható minden értelem nélkül. Fél éve nem beszéltünk. Nem mondom, hogy soha nem jut eszembe, de azóta sokkal jobb.
2023. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most ugy érzem jobb, lenne találkozni vele és beszélgetni, esetleg valami jó programot osszehozni, de valóban előbb utóbb megint szakítás lenne, mennyivel jobb lenne amíg egyikünknek sincs párja barátként együtt tolteni az időt, minthogy szomorkodni.
2023. ápr. 29. 16:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3-as voltam. Egyikőtöknek sem lesz párja, amíg egymás életében vagytok. Teljesen ellehetetleníti az új felé való nyitást. És ha ismerkednétek másokkal, velük sem lenne fair egy ilyen mellékszál. Mi a volt párommal legalább fél éve nem tartjuk a kapcsolatot. Neki azóta van egy új kapcsolata, ami közös ismerősök szerint jól alakul. Rossz érzés volt először, amikor megtudtam, de így van jól.
2023. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Természetes, hogy 1 nappal a szakítás után hiányzik a másik. Lehet, hogy azt hiszed, hogy jobb lenne, ha most találkoznátok, de hidd el nem lenne jobb.
2023. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Se veled se nélküled már 2 éve, de nagyon jól megvoltatok... Gondolkozz már! Hagyd a francba. Sokan írosgatnak exnek szakítás után, utána meg csodálkoznak, hogy sosincs vége.

Ez gyenge jellem miatt van, nem azért mert jók vagytok együtt.

2023. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden esetre tényleg jól megvooltunk, a körülmények miatt szakítottunk, mivel van gyerek, a volt férj még mindig féltékeny volt, es ez totál ki borított.
2023. ápr. 29. 17:32
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól meglettetek volna, akkor nem szakítottatok volna. Max, te hiszed azt, hogy jól megvoltatok...

Pár hónap és jobban leszel, találsz mást. VAGY elpazarolhatsz még az életedből pár évet mellette, igazából a te döntésed

2023. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az utóbbi hetekbe úgy voltam vele hogy jobb lenne szakítani frusztrált voltam, most hogy megtörtént abban a pillanatban megkönnyebbültem, tehát van benne valami hogy nem kene ra írnom, csak nagyon hiányzik és sajnálom.
2023. ápr. 29. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!