Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki szokott stalkingolni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott stalkingolni? Barátnő, barát, exek megfigyelése, hogy van-e új kapcsolata, stbstb? Csak őszintén. Beszéljük meg.

Figyelt kérdés

Én nem titkolom, csináltam 25 éve. Nem volt rendben az önbizalmam (de szerintem nem csak azon múlik).

Szégyelltem magam, a barátaim tudták és nem tetszett nekik, mondhatnám, hogy lenéztek emiatt, aztán 25 évvel később ők is bevallották, hogy fiatalon csinálták. Csak akkor még gondolom ciki lett volna bevallani.

Igen, volt, hogy nem tudtam lezárni egy kapcsolatot és az kellett, hogy lássam a saját szememmel, hogy van valakije. Fájt, de legalább a "fölösleges" reménykedés, ami az emberben benne van, az ott megszűnt abban a pillanatban. Tudom, nem a másik új kapcsolata miatt kell továbblépni, de néha mégis segít, ha tudjuk mi a helyzet.



2023. máj. 21. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a stalking? Ránézni facebookon vagy bokorról bokorra követni mindennap?
2023. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem is annyira drasztikusan, hogy bokorról bokorra, de inkább offline, mint facebookon. Elmész a lakásához, munkahelyéhez, vársz, stbstb, ilyenek.
2023. máj. 21. 16:24
 3/30 A kérdező kommentje:
...nyilván úgy, hogy elbújva, hogy ne tudjon róla. Bár az utolsó ilyen alkalmaknál én megmondtam az akkori exemnek, hogy az sem érdekli, ha lát, tudni akarom, hogy van-e valakije, ha már ő nem mondja el, csak annyit, hogy "semmi közöd hozzá". Ami amúgy érthető is lehet a részéről akár...
2023. máj. 21. 16:28
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Beteg vagy, nem kicsit.
2023. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nemnem...
2023. máj. 21. 16:42
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csináltam még ilyet de exemet megnézném poénból ,de nem is rà hanem az új palijàra lennék kíváncsi. Úgy néz ki mint egy ogre
2023. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Beteg vagy, és ha lett volna az exedek egy kis esze feljelentett volna a zsaruknál. Vagyösszeszed egy kigyúrt "barátot", aki kissé elbeszélget veled.
2023. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Feljelent? Milyen alapon? Mindenki ott van, ahol akar lenni. Ha meg van egy bézbóz ütő az embernél, lehet akármilyen gyúrós az új paskó... XD
2023. máj. 21. 16:48
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Jah az utca végéről egy kocsiban tàvcsővel meglesed ahogy hazaér azon mit jelent fel? Semmi kàra nem származik belőle :)
2023. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy egy-egy önkéntes okoskodó/lefikázó mindig megjelenik az új bejegyzéseknél és mindig az derül ki az ilyenekről, hogy ők csinálják ezeket a dolgokat a legdurvábban...
2023. máj. 21. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!