Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nárcisztikus tud barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus tud barát maradni szakítás után, vagy ha újra jelentkezik, az mindenképp azt jelenti, hogy újra többet is akar?

Figyelt kérdés
Megkeresett a volt párom, ő a férfi, elég sok nárcisztikus vonása van, és állítása szerint csak jóban akar maradni. Ezt el lehet hinni, vagy csak akkor jelentkeznek a nárcisztikusok, ha többet is akarnak újra?
2023. jan. 12. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És te úgy mégis miért akarnál egy ilyen alakkal jóban lenni? Szard le inkább, jobban jársz.
2023. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Mert ha csak a barátod lenne, akkor nem lenne nárcisztikus? ^^


Azért ex, mert volt rá indok és nem eri

2023. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem barátkozik az exével és nem is megy vissza az exéhez.
2023. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

meg tovább foglalkozni vele, mert nem fog megvaltozni.


(Bocs, véletlenül idő előtt elkuldtem).

2023. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Ugyesdeni fog, hogy visszkerülj a karmai közé, s kezdődik minden előlről. 😏 Légy eszednél kérlek...
2023. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

A nárcik amit látnak hasznot maguknak a másikban, azt ki is veszik.

Üres héjként dobják el a másikat.


De a nem nárcik is hasonlók. Ha meglehet húzni az exeket, miért ne húznák meg, függetlenül attól hogy másra se kellenek, ennyi még bennük nekik az érték/haszon.

2023. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja vissza "porszívózza" magát. Először csak barátnak címszó, aztán az ágyba.

Ilyen embert jó messzire el kell kerülni, nem még hagyni, hogy a bizalmadba férkőzzön. Gondolkozz már. Addig foglalkozik veled míg haszna van belőled.

2023. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

No contact, érted??

Nem barát, no contact!!

2023. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tapasztalat. Messziről kerüld el, ha jót akarsz magadnak.
2023. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszaengedni, csak nem tudom felfogni, hogy mért csinálja? Illetve sejtem, én lennék neki a könnyű préda, egy új nőt lehet hogy nehezebb összeszedni. Egyébként annyira kiborultam hogy minden szarnak elmondtam, mert eszembe jutottak a régi dolgok..
2023. jan. 12. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!