Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen, vagy ismertek valakit akivel igen?

Figyelt kérdés
Szakítás után pár hónap múlva újra összejönni, és ekkor már sokkal jobban működik a kapcsolat? Tényleg létezik ilyen, vagy csak a filmekben?

2023. máj. 30. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen, létezik. Ha valaki tényleg az Igazival van, kialakul az erős kötődés, csak valamiért akkor még nem érzi át teljesen, csak később, miután már nincs vele. Ha meg tudják beszélni azokat a problémákat, amik miatt szakítottak, akkor még mélyebb kötelék tud kialakulni a két ember között.
2023. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha mind a ketten szeretik egymast, es valami baromsag felreerteses dolog miatt szakitanak egy idore. De ha ilyenek vannak hogy harmadik fel van, meg az egyik reszrol mar elmult a szerelem, vagy megcsalasosdi akkor nem....
2023. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Összeházasodtak, született egy lányuk is. Már nincsenek együtt, de sokáig együtt voltak. Nem tudom miért szakítottak, egy nagynénémről van szó és gyerek voltam. És nem tudom mennyi idő volt a szünet.


Másik pár: még csak alakultak, amikor elutasította a lány a fiút. Srác összejött mással, két évvel később szétmentek, utána néhány hónappal összejöttek az első csajjal (a lány kezdeményezte kb). Kb fél éve boldogok együtt)


De egyik se pont ez a szituáció, amit vársz. Mindenre van kivétel, minden eset egyedi, de nagy általánosságban nem ajánlok ilyesmit.


Miért szakítottatok?

Ez az ok megváltozott?

2023. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szakítottunk. Elég hosszú ismerkedési fázison vagyunk túl, mind a ketten nagyon megkedveltük egymást, én szerelmes is lettem belé. Viszont ő most visszautasította a dolgot, mert munka és egyetem mellett azt mondja nem fér bele egy kapcsolat. Nagyon nehéz így elengedni hogy meg sem próbáltuk, igazán nem is akarom elengedni, de nyilván tiszteletben tartom. Csak szeretnék még reménykedni, hogy ha kicsit lecsitulnak körülötte a dolgok, akkor hátha van esély.
2023. máj. 30. 23:16
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo. Ilyen nincs hogy munka es egyetem mellett nem fer bele egy kapcsolat. Ez olyan, mint mikor engem 20 evesen visszautasitott egy szlovak csajszi akier oda vissza voltam, hogy ne haragudjak,de o neki most a tanulas a legfontosabb, keszul az egyetemre, es mellette dolgoznia kell, nem fer bele a parkapcsolat az idelyebe.. Oke, tudomasul vettem. Eltelt 1 honap, es facebookon latom hogy kapcsolati statuszba kerult egy faszival:D. Nem akartam rairni, kedves Barbi milyen erdekes meg jo hogy nincs idod parkapcsolatra.. Aztan a 2. Kozos kepuk utan le is tiltottam a csajt. Nincs ilyen kerdezo. Nem akarlak elkeseriteni
2023. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. :/ egyszer lehet belátom én is, most még nagyon nehéz ez.
2023. máj. 30. 23:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az ember a szive melyen tudja ezt. Csak inkabb nem akarja tudni... Egyszerubb ha az ember onmaga nyugtatasara elhiszi amit mond a masik. En 31 evesen tudom milyen az amikor ugy igazan odavannak az emberer. Akkor nincs egyetem nincs munka nincs semmi sem. Lehet 500 zaro vizsga. Akkor is szakit rad idot ha kell hajnali 2 kor.
2023. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tényleg nincs ideje az nem fog ismerkedni! Szóval ez nekem is inkább lekoptató szövegnek tűnik.
2023. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nezzetek. Olyan nincs hogy valakinek nincs idelye. Ha csak nem kulfoldon dolgozik, vagy olyan extrem eletet el amibe abszolut nem fer bele kapcsolat, de akkor az eleve senkivel se ismerkedik. Vannak ilyen fazisok biztos az emberek toredekenek az eletebe. De az esetek 99% ban prioritasrol van szo. Ennyi. Egyszeruen azer mondjak azt hogy nincs idelyuk, mert egyszeruen mas fontosabb.


En randiztam egyszer egy olyan lannyal, aki kepes volt Pestrol ejjel fel 11 kor levonatozni hogy talalkozzunk, majd vissza hajnali fel 6 kor, hogy felerjen 7 re meloba. Ezek utan nekem ha valaki ido hianyra hivatkozik azt egybol elkuldom. Kifogas! Ennyi

2023. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az eddig válaszolóknak, ez nagyon gyenge kifogás - ha tényleg annyira vonzódna hozzád, nem tartaná vissza semmi. Az ideje szó viszont pontos j! 😬😬
2023. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!