Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen, vagy ismertek valakit akivel igen?

Figyelt kérdés
Szakítás után pár hónap múlva újra összejönni, és ekkor már sokkal jobban működik a kapcsolat? Tényleg létezik ilyen, vagy csak a filmekben?

2023. máj. 30. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ideJe*


Pár hónapja hasonló szituban voltam. Ismerkedtem egy csajjal, részemről csak haverkodás volt a cél kezdettől fogva. Eleinte jól elütöttük az időt online (online multi játékban ismerkedtünk meg) később találkoztunk is, haverokkal közös programok stb. Aztán egy idő után egyértelművé vált, hogy ő jóval többet szeretne tőlem.

Persze én is ludas voltam ebben, mert sokszor belementem a játékába (szexuális viccelődés, perverz beszólásokra még perverzebb visszaszólás stb, hajnalig tartó beszélgetések) amit ő mint kiderült keringőre felkérésnek hitt.

Nem mondom azt, hogy nem tudtam volna elképzelni vele egy kapcsolatot, de jelenleg ez nekem csak púp lett volna a hátamra.

Most amúgyis egy ilyen magányos farkas időszakot élek, és eszem ágában sincs elkötelezni magam egy komoly, kompromisszumokkal járó párkapcsolatba.

Ezt eleinte nem mondtam el neki, mert bevallom kicsi hajlandóság lett volna bennem, hogy jó akkor tegyünk egy próbát. De végül úgy döntöttem, hogy nem fogom átbäszni, mert az én érzéseim iránta töredékét sem képezték annak, amit ő érzett irántam. Max ilyen laza szexkapcsoltba mentem volna bele, de semmi kötöttség.

Így egy kamu lerázós szöveggel zártam a dolgot. Mégpedig azzal, hogy "jelenleg nem állok készen egy komoly kapcsolatra, talán majd ha egyszer a sors úgy hozza".

2023. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Letezik
2023. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerek, egyik barátnőmet olyan 1 éve elhagyta a pasija más nő miatt, de visszament hozzá, azóta együtt vannak, viszont én nem hiszem el, hogy nem lép félre.


Amúgy mint a többi írta hogyha tényleg szeretne téged, akkor veled lenne, ha nincs ideje, akkor nem ismerkedett volna veled. Annyi az egész, hogy nem mozgattad meg, hogy kapcsolatban legyen veled, úgyhogy szerintem kár álmodozni, hogy valamikor majd esélyed lesz...

2023. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehéz lesz, de egyszer talán elfogadom és túllépek rajta. Soha nem szerettem még ennyire senkit. Azt hittem ő lesz az igazi. Én is hülye vagyok hogy ennyire beleéltem magam.
2023. máj. 31. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!