Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés

Véget ért egy pár hónapos kapcsolatom,mivel a másik megcsalt és a szemembe mondta,hogy már nem úgy szeret,de lehetünk barátok.

Én ott nagyon összetörtem és enni sem bírok,aludni sem tudok csak altatóval.Csak feküdni tudok,tanulás sem megy és egy barátom sem tud kimozdítani a komfortzónámból.A napjaimban posztolgatok,hogy lássa mennyire fáj.

Nem érzem jelenleg az életemet értelmesnek.

Mit tudnék tenni?



2023. jún. 4. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem legyezném az egóját azzal hogy azt mutassam utána sírok.

Én ilyenkor baratokat keresek bulizok illumináltkodok. Ahogy zajlik az élet az valahogy a memoriát át tudja írni. Ha nem történik semmi csak ő van az agyamban az meg nem jó.

2023. jún. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megcsalt, így nem hiszem, hogy érdekli, hogy te mit érzel, szerintem hagyd a posztolgatást.Tiltsd le inkább, hogy ne is legyen lehetőséged interakcióra vele.

Az altató stb. nem feltétlen jó dolog, mert rászoksz, és csak elhúzod az egész fájdalom dolgot.

Próbálj környezetváltást, menj el, és sportolj valamit.

Mivel ilyen ember, így gondolom nem az fáj, hogy megszabadultál tőle, hanem az a kép, amibe beleringattad magad.

2023. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekli mert mindig kuldi hogy miket posztolgatok rola.
2023. jún. 4. 07:52
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

De az egoját legyezed csak ezzel.

Ha azt posztolgatnád hogy másik pasival nevetsz vagy bulizol na az már betenne neki egybol hivna meg próbálna hoowerelni. De csak mert az egoja pofont kapott:D na akkor lenne sansszod visszaadni neki "pofont"es beinteni.

2023. jún. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

És szerinted az normális, hogy még rád is ír. Normális ember nem forgatja a kést a másikban.

(3-as voltam)

2023. jún. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni kell vele mindenféle interakciót meg törölni kell mindenhonnan aztán majd idővel enyhül a fájdalom.Az is segíthet ha keresel valaki mást,de lényeg hogy az exel no contact.
2023. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eloszor a baratom akart maradni de ebbe nem mentem bele
2023. jún. 4. 09:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne posztolgass, inkább menj és legyél a barátaiddal/barátoddal. Próbálj kikapcsolódni, olyasmiket csinálni, ami nem a megszokott rutin. Idővel jobb lesz.
2023. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a leírásodban leírtad s megoldást. Keress valamit, amitől megint értelmesnek éreznéd az életed.

Nem feltétlen kell ehhez egy másik férfi, de figyelj ha neked az kell azzal sincs baj.

Vagy csinálj olyanokat, amikre esetleg kapcsolatban nincs lehetőséged. Vagy amit az exeddel nem tudtál soha csinálni.

Ilyenkor jó lehet kipróbálni az önkénteskedést, vagy valamilyen segítő dolgot csinálni, attól értékesnek érezheted magad, és visszajöhet az önbizalmad. (persze nem ezért kell segíteni másokon, de nálad most szerintem ez is tudna segíteni).

Ha meg nagyon csak rá tudsz gondni, és még nem megy az hogy magadért csinálj dolgokat akkor nézd így:

Szerinted neki kéne valaki, aki gyógyszerezi magát? Helyette inkább elkezdenék edzeni keményen, hogy úgy kifáradjak, hogy altató nélkül is tudjak aludni. Na és annak még látszata is van, mert még jobb lesz az alakod, és majd nézhet hogy mit hagyott ott.

Viszont ne akard visszaszerezni, mert aki megcsalt egyszer, az megcsal többször is. Inkább csak használd az iránta érzett érzéseidet, akármik is azok, hogy megint megerősödj, és visszaszerezd az önbizalmad. Hajrá! :)

2023. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!