Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, hogy valaki sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki sose tud túllépni az exén? Kinek hány év kellett? Vagy hány hónap?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Túl lehet lépni. De attól függ mennyire szeretted. Az eslő igazi nagy szerelmemre mai napig emlékszem. Szerelmes már nem vagyok belé, de örökre a szívembe zártam. Ennek pedig már lassan 15 éve.
2023. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Rajtad mulik,hogy meddig dedelgeted magadban a fajdalmat.
2023. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem megállja a helyét az az elmélet, hogy ahány évig tartott, annyi hónap alatt lehet túllépni. Nekem legalábbis a legelső, 6 éves kapcsolatom után fél év kellett.
2023. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Én majdnem mindegyik exemmel járnék mai nap is. Szeretem majdnem mindent most is.
2023. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Túl lehet lépni, csak idő kell
2023. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok idő kell ehhez. Tekintve, hogy kapcsolatfüggő vagyok, tekintve, hogy minden kapcsolatomat én rontom el kb, tekintve, hogy egy gyenge jellemű ember vagyok, tekintve, hogy lehet borderline/bipoláris vagyok, tekintve, hogy narcisztikus vagyok, tekintve, hogy a múltban élek, tekintve, hogy nehezen szeretek ki emberekből, tekintve, hogy a második randin már a házasságot tervezem, tekintve még sok mindentől....évek míg elfelejtek valakit, hosszú, hosszú fájdalmas évek....


Megszívtam....😂 😅

2023. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
6, mintha magamrol olvasnek. Most is épp ebben szenvedek de azt hiszem 16 éves korom óta nem telt el 2 hónap sem szerelmi bánat nélkül
2023. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Meglehet tanulni az emlékekkel együttélni úgy, hogy a jelent ne zavarják.
2023. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

7, akkor te már tapasztaltabb vagy nálam, én kb 18-20 éves korom óta űzöm az "ipart".

A gondolataimban, meg a fantáziáimbam amúgy minden oké, idilli, csodás....csak átkozott a gondolat, és az élet közti párhuzam.

2023. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 #7 pacsi 😂
2023. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!