Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, hogy valaki sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki sose tud túllépni az exén? Kinek hány év kellett? Vagy hány hónap?

Figyelt kérdés
2023. jún. 9. 18:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, akin nagyon sok időbe telt túllépni. Pont egy bizonytalan, lelkileg eleggé padlón lévő időszakban talált be, és valami hihetetlen módon megzavarta a fejemet (meg pluszban). Nem volt amúgy bántalmazó, se rosszindulatú, vagy bármi ilyesmi, de boezalmasan rossz hatással volt rám, amit akkor nem láttam, és élveztem. Szakítás után pedig folyton visszajárt hozzám, bejött a munkahelyemre kávézni (közel dolgozott, kb 5 perc alatt át tudott sétálni bármikor), minden nap írt... Stb. Emiatt nagyon sok időbe telt. Amikor elkezdtem fejben összeszedni magam, már nem volt olyan nehéz. Hiányzott még egy darabig, de ma már abszolút nem érdekel. (Ehhez kellett az is, hogy istenesen beletapossak a lelkébe, mert baromságokat beszélt egy témában, amiben otthon voltam, és kioktattam, amit nem viselt jól, így már keresni sem akart, hála a jó égnek.)
2023. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen se veled, se nelkuled dolgok nagyon rosszak. Nekem is igy sikerult egy ilyenbol kilepni, hpgy megbantottam az illetot. De meg igy is jobb volt, mint az allando bizonytalansag elotte.
2023. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Vannak emberek, akik nagyon szeretnek szenvedni. Egyszerűen imádnak azon síránkozni, hogy vége a kapcsolatuknak. Van egy exem, aki nem hajalandó túllépni. Évek teltek el a szakítás óta (rövid kapcsolat volt), de még most is keres néha. Mindenhol letiltottam, de képes újabbnál újabb telefonszámokról felhívni. Amint meghallom a hangját, tiltom azt a számot is. De azt hiszi, hogy lelki társak vagyunk és meggondolom magam. Az ilyen és ehhez hasonló hülyék miatt nem merek ismerkedni. Senkinek nem hiányzik, hogy a volt párja zaklassa.

Mindenkinek idő kell a veszteség feldolgozásához. Meg kell gyászolni a kapcsolatot. Nekem a válásom után kellett egy év, hogy talpra álljak, pedig az én döntésem volt. Azóta egy hosszabb kapcsolatom volt, azt 1-2 hónap után le tudtam zárni.

2023. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jo, ha ez meg mar beteg.
2023. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Volt párom még sokszor eszembe jut és hiányzik...de ő meghalt.
2023. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy szakítás volt, amin nagyon nehezen léptem túl. Több, mint 3 évig jártunk, és kb. 1,5 évig tartott, mire túljutottam rajta. Valahogy úgy történt, hogy egyszer csak úgy ébredtem, hogy már nem hiányzik. Sokáig tápláltam haragot irányában, elpocsékoltnak éreztem az együtt töltött időt. Ma már teljesen közömbös.

N

2023. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem exem 2 év után szakított. Az első pár hónap maga volt a pokol, alig ettem, aludtam. Ekkor még azt hittem, vissza tudom szerezni. Ez motivált. Aztán 5 hónap beszédszünet után felvettem vele újra a kapcsolatot, de akkorra már más volt neki. Ezen a ponton halt meg a remény. Nagyon magam alá kerültem. Még legalább 7 hónap telt el úgy, hogy alig emlékszem arra az időre. Magam alá zuhantam. A szakítás után 11 hónap volt, mire magát a szexet újra kívántam, addig nőre nem is tudtam úgy ránézni. Végül volt két alkalmi szexem pár hónapon belül (mielőtt elítéltek, eleve annak indult, egyik se kapcsolatnak, a lányok se akartak többet). Aztán már nem érdekelt úgy az exem. Újra tudtam nyitni más nők felé, már nem őt kerestem a nőkben. Pár hónap társkeresés után találtam meg a mostani párom. És hát az új szerelem olyan erővel hatott, hogy már nem is foglalkoztam a régivel. Sajnos tényleg meg tudja törni az embert. De az új párom személyében egy sokkal jobb embert ismertem meg. Ma már örülök, hogy akkor annak vége lett. Beláttam, szenvedés lett volna az egész. Ha valakivel szétmentek, az nem véletlen, annak úgy kell lennie
2023. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
93%
Fiatalon nagyon könnyen ismerkedtem, így aztán sohasem tanultam meg, hogyan kell valakit MEGTARTANI. Törvényszerű volt tehát, hogy amikor belépett az életembe a nagy Ő, nem tudtam a helyzettel mit kezdeni. Fél év alatt kiszeretett belőlem és elhagyott. Azelőtt mindig én szakítottam, rögtön továbbléptem, ha valami nem klappolt. Na, erre a szakításra ráment mindenem. Házasság, egzisztencia, egészség. Szerencsére a második feleségem hamar elkapta a tökömet, és azóta (24 éve) csak vigyorgok az akkori önmagamon, és ahogy az ex fotóit elnézem a faszbukon, hálát adok a sorsnak, hogy nem vele öregedtem meg. De akkor nagyon megviselt a dolog!
2023. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igazán minden kapcsolaton akkor léptem túl, ha lett másik. Addig nagyon nehéz volt.

Biztos én is kapcsolatfüggő vagyok.🙂

2023. jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!