Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az eljegyzés és esküvő közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés és esküvő közt 3,5 hónap van, de egyesek nem tudnak ezen túllépni?

Figyelt kérdés

3 év után 26 és 29 évesen úgy döntöttünk, jöhet a baba, ezért a párom megkérte a kezem, és el is kezdtük szervezni az esküvőt. Ennek már 3 hete, de a párom "sógora", meg szűlei egyszerùen nem tudnak ezen túllépni, és egyfolytában bunkó megjegyzéseket tesznek a döntésünkre. Meddig kell ezeket tűrnöm, és mikor szólhatok vissza? Oké, hogy meglepődtek, de azért egy-két nap alatt mit nem.lehet azon feldolgozni, hogy felnőtt ember úgy dönt, végleg összeköti az életét?

És szó szerint azt mondják, bunkó hangsúllyal, hogy még mindig nem sikerült feldolgozniuk, meg túllépni a dolgon.


2016. okt. 5. 00:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ők nem. Ha van lehetőség rá, minél távolabb tőlük annál jobb.
2016. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év után én sem értem mi a gond. Vőlegényed mit gondol a dologról ?
2016. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát, tegnap már életemben először láttam sírni - emiatt. :(

Sírt a családja miatt, hogy miért ilyen bunkók, meg miért nem.tudnak velünk örülni. Meg hogy az én szüleim mennyire boldogok, meg örülnek nekünk, az ő családja meg úgy viselkedik, mintha temetést szerveznénk. :S


Amúgy ő teljesen normális hangsúllyal válaszol nekik a bunkó megjegyzéseikre, de én már alig tudom magam türtőztetni, hogy le ne osszam őket.

2016. okt. 5. 00:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én is elég szelíd vagyok, fát lehet hasogatni a hátamon. De már szerintem ilyen szituban elszakadt volna a cérna. Lehet kevesebb meghívót kellett volna küldenem de rend lenne. Nekik is csak egy jó nagy veszekedés hiányzik, tudtukra kell adni, hogy ne legyenek kretének mert így nem járja.
2016. okt. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem arra szól a megjegyzésük, hogy sikerült jól bepaliznod szerencsétlen srácot..


Amúgy hogy jött ilyen egyszerre a házasság és a gyerekvállalás gondolata? Ez elég szokatlan. Nekem itt nagyon sántít valami... Gondolom ultimátumba adtad a srácnak, hogy ha nem akar gyereket, akkor mehet a levesbe és ő beadta a derekát. A rokonok meg ezt tudják és azért gúnyolódnak. Ne játszd te az ártatlant, pontosan tudod, hogy mi a bajuk...

2016. okt. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Istenem utolsó, szerinted egy kapcsolatban úgy működik a gyerek-téma, meg házasság, hogy utazok haza a buszon, majd gondolok egyet, hogy hopp, nekem mostazonnalkellmindkettő, majd hazaérek és közlöm a párommal vacsora alatt vagy házasság és gyerek, vagy pá?

Nem pedig úgy, hogy beszélgetünk róla a kapcsolat eleje óta, vannak tervek, amiket megváltoztathatnak adott körülmények, ergo előbbre jöhet a gyerekvállalás, de mivel gyereket nevelni úgy szeretnénk, mint férj és feleség, emiatt előrébb hozzuk a házasságot is?

Nem, ez teljesen elképzelhetetlen, csak az opció létezik, hogy láttam facebookon egy cuki babafotót, meg 14 barátnőmnek megkérték a kezét, én meg behisztizek, hogy énisakarom.


Köszönöm a többieknek a válaszokat!

2016. okt. 5. 01:50
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös vagyok. Én ezt nem bántásból írtam, csak valóban kicsit furcsának találom a helyzetet a leírtak alapján. De amúgy miért nem kérdezed meg tőlük konkrétan, hogy miért ellenzik a dolgot? Valami választ úgy is adnának rá neked szerintem. Ti ismeritek egymást, mi ezt nem tudhatjuk, hogy mi a problémájuk veletek.
2016. okt. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy túl hirtelen?


Tanácsot adhatnak, beleszólni nem szólhatnak. Ha TI

úgy döntötök, hogy ennyi idő, akkor ennyi idő. Ők

meg vagy megemésztik, vagy nem.


"Kedves anyós. Elveszed a fiad? Akkor majd kitűzheted

a dátumot, addig meg vagy eljössz, vagy nem." :D

2016. okt. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Oké, akkor bocsi, bár nekem a mondandód másosik része nem csak egy véleménynek tűnik.

Megkérdeztük, az a bajuk, hogy minek az őszi lagzi, amikor az nem divat, meg miért nem tudunk várni jövő nyárig, amikor az úgy "divat".

Sokáig az volt a sláger, hogy biztos terhes lettem, most talán már kezdik felfogni, hogy nem. Mondjuk nem tudom, mi lett volna a gond azzal, ha így van.

Szóval azt nem tudják, hogy gyereket szeretnénk, mert nem kötöttük az orrukra, mivel tudjuk, hogy szerintük amíg nem töltöm be a 30-at és nem dolgoztam legalább 4-5 évet, meg ne próbáljunk gyereket válllalni, mert éhen fogunk halni, nem.lesz karrierem, stb.

Meg tartalékoljunk, mert ki tudja, mit hoz a sors.

Csak nem fogják fel, hogy jó fizetésünk van, és olyan munkánk, hogy fél órán belül találnánk 25 új munkahelyet.

2016. okt. 5. 06:52
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

Azért a karrier sem mindegy, ugye megvan, hogy a nő

milyen életkorban szüljön. 30 feletti, utáni szülés

nagy divat lett mostanság, de azért gondolj bele.

Te leszel 30, párod 33. 50 már elmúlik, mire a gyerek

betölti a 18-at. Ha unoka is lesz majd, akkor

60-on felül lesztek, mire meglátjátok az elsőt.

Már ha megélitek.

Azért az idővonalat így sem ártana megvizsgálni.

2016. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!