Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennyi volt ezek szerint?Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi volt ezek szerint?Miért írhatta ezt?

Figyelt kérdés

Egy sráccal hónapok óta jártunk.Aztán elkezdte az üzeneteimet figyelmen kívűl hagyni,miután előző nap lefeküdtünk.Összeveszés lett a vége és közöltem vele,hogy a pulcsiját oda adatom mással.Én is mérges voltam.

Másnap hallottam róla csúnya vádakat és megkérdeztem tőle ,hogy igazak-e.Kiborult,hogy miért nem óvatosan puhatolozva kérdeztem meg személyesen és őt bántja,hogy bizalmatlan vagyok.

Rákövetkező héten újra találkoztunk,ahol közölte hogy kedvel,de már nem szeret.Nem szeret,mert elhittem a sok pletykát róla.

Hazaérve úgyanúgy folytatódott a beszélgetés,mint barátok.

Aztán sokszor reagálgatott a napomra szívecskékkel,meg privát üzenetekben is.Folyamatosan írogatott,hogy beszélgessünk.

Egy barátnőm átküldte neki a naplómat és rosszul lett,pánikrohama lett és lelkiismeret furdalása állítása szerint.

Pár napig úgy beszélgettünk,hogy mitsem sejtve a naplóról.

Pár nap múlva kiakadtam és elmondtam neki,hogy nem vagyok rajta túl és szeretem még.

Válaszolt egy hosszú üzenettel a régi kapcsolataiban elszenvedett sérelmekről és hogy mennyire bízott a kapcsolatunkban csak bizalmatlan voltam vele és elszállt a köd.

Este àllítólag annyira mardosta a bűntudat,hogy sikeresen letiltott pedig nem zaklattam.Érdeklődő volt.De elege lett a folyamatos piszkálásból így kénytelen letiltani. Letiltott.

Miért tette ezt?



2023. jún. 10. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges időpocsékolás...
2023. jún. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus tini dráma
2023. jún. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy velem majdnem ugyanez történt, csak a férfi 50 lesz jövőre😅 ezek szerint tudom miért tiltott le
2023. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miert?
2023. jún. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!