Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság lenne kitörölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne kitörölni az exem instán?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, lassan 1 éve, és én nagyon nem tudtam túllépni rajta, neki meg már új párja is van, és annyira fáj amikor látok róluk közös képet. De nem vagyunk rosszban, és sajnos kb. heti szinten kontaktban vagyunk munka miatt, így félek, hogy rossz néven venné, vagy nem értené mit “drámázok.”

2023. jún. 11. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol tiltás/törlés. Munkára meg ott a munkahelyi email.
2023. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság, inkább az eseményt firtatni lenne az.


De az biztos hogy nem előnyös hogy minka miatt beszéltek.


Instan, facen van némítás funkció, illetve van olyan is hogy távolság tartása pont ilyesmi esetekre. Én is ezt használtam nemrég szakítás után, nem akartam mindenhonnan letörölni, főleg mert még pár dolgot el kellettt rendezni, de látni nem akarom sehol, mert csak fáj, és fogságba ejtenek az emlékek.


Berealrol ő törölt a szakítás hetén, ami a pillanatban elég övön alulinak hatott, pedig inkább kegyes dolog volt. Utólag egy közös ismerősünk berealjen láttam az is elég szar volt (:


Mondjuk en baromira nem vagyok túl még.


Szumma: bereal közeli barátoknak van szerintem letörölheted, ha nincs olyan közös ismerős azt is mondhatos hogy nem használod, ha rákérdez.


A többin némítás.

2023. jún. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!