Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság lenne kitörölni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne kitörölni az exem instán?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, lassan 1 éve, és én nagyon nem tudtam túllépni rajta, neki meg már új párja is van, és annyira fáj amikor látok róluk közös képet. De nem vagyunk rosszban, és sajnos kb. heti szinten kontaktban vagyunk munka miatt, így félek, hogy rossz néven venné, vagy nem értené mit “drámázok.”

2023. jún. 11. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Némítsd a bejegyzéseit. Így nem kell kikövetned, a bejegyzéseit nem fogod látni és erről az instagram nem fogja értesíteni.
2023. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És beRealen? Ott tényelg napi szinten látom mit csinál
2023. jún. 11. 00:30
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Abban sajnos nem tudok segíteni, mert nem használom
2023. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, nyugodtan töröld. Én az enyémet mindenhol tiltottam.


A munkaügyi kommunikációt szorítsd a szükséges minimumra.

2023. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Munkahelyi kapcsolat? Ijj... Na ezért tabu nálam az ilyesmi. Utána francnak van kedve kerülgetni.
2023. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Én szakítás után eddig mindenkit töröltem tiltottam mindenhonnan.

Vége akkor nem a sebeimet tépkedem hanem előre nézek.

2023. jún. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Kit érdekel? Valószínűleg észre sem veszi
2023. jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem se venne észre de mi köze hozzá amúgy is.
2023. jún. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tuti észrevenné mert van ilyen alkalmazása, hogy kijelezze neki, meg eléggé foglalkozik ilyenekkel. Meg pl az instasztorijaimra szokott néha reagálni/beszívecskézi. alapból nem is volt instája mikor együtt voltunk, csak fél éve csinált, és ő követett be és először nem jelöleltem vissza és aztán újrapróbálkozott és emiatt jelöltem vissza, mert másodjára nem akartam elutasítani.
2023. jún. 11. 05:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de nagy probléma. Akkor is tiltsd le és ennyi. Őt érdekelte a véleményed, mikor kidobott?
2023. jún. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!