Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után milyen viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után milyen viszonyban vagytok az exetekkel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a jó, mintha soha nem is ismertem volna, semmilyen formában és semmilyen módon nem tartok vele kapcsolatot.
2023. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Mindegyikkel úgy, mintha soha nem ismertük volna egymást.

Sőt írok jobbat: a legutóbbival eleinte megpróbáltam fenntartani a jó viszonyt, mert ő azt mondta, szeretné. Életem egyik legnagyobb hibája volt, ha tehetném, ahogy kimondta, hogy vége, ott kellett volna hagynom a búsba, sok kellemetlen tapasztalattól kíméltem volna meg magam.

2023. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Az egyik bnő a rendőrséggel fenyegetett, a másikkal a mai napig beszélgetek.

Az első egyszercsak kidobott, kiderült, a hátam mögött beszerzett egy másik palit. Kb 3 hónapot tartott, míg megemésztettem a dolgot, talált egy jobb partit.

2023. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Mindegyikkel bármikor elvqgyunk bárhol. Egyetlen eggyel nem tartok csak kapcsolatot aki meg is ölne ütne verne hozzá is rendőr kellett mert semmi másra nem vesz vissza magábol. Vele mindig ez lesz nem is állhatok vele szóba. Beteg féltékeny állat.
2023. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Aki rendes volt velem, és van közös érdeklődés azzal beszélgetek, aki szemétkedett vagy amúgyis unalmas az érdeklődési köre nekem, azzal meg nem fogok, nem ad semmi pluszt. De ha a páromat zavarja akkor nem beszélek velük.
2023. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Kb. mint egy volt általános iskolai osztálytárssal. Nem tartjuk a kapcsolatot, semmit nem tudunk a másikról, de ha szembejön az utcán, köszönünk egymásnak, vagy ha a buszon egymás mellett állunk 3 megálló erejéig, akkor egyikünknek se esik nehezére rákérdezni, hogy "hogy vagytok?"
2023. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Van akivel, Hol ilyen, hol olyan. Van amikor kommunikálunk, van amikor nem.

Van akivel abszolút nem. Személytől függő.

2023. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
7+ És mindegyik tudja, hogy esélytelen nálam párkapcsolat, mivel nem stiklizek.
2023. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem is beszélek velük. Minek....
2023. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

Ha a komolyabb kapcsolataim nézem:

- Sokáig voltunk együtt, fiatalon. Teljesen jóban vagyunk, néha most is találkozunk, de szex vagy bármi ilyen nincs már. Kicsit olyan, mintha együtt nőttünk volna fel.

- Szakítás után megkért, hogy ne tartsuk a kapcsolatot, mert neki úgy jobban fájna. Ezt elfogadtam. Egyébként ő a legintelligensebb, legkorrektebb, legjobb ember, akit valaha láttam.

- Távkapcsolat volt. Megismert egy másik srácot, aki közel lakott, szóval kidobott. Utána még azért párszor szexeltünk, viszont már nem tartottam sokra. Később még lejjebb züllött, de akkor már nem beszéltünk, csak hallottam a dolgokat.

- Random szakított egy apróság miatt. Utána még beszéltünk egy jó ideig. Kiderült, hogy elég sokat hazudott. Hiába szakított, valamiért még odavolt értem, de csak azért sem akart semmit. Igazából miatta jött el a pont, hogy több kapcsolatot nem akarok, mert nekem ehhez nincs kedvem újra.

2023. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!