Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen megvaltoztam szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megvaltoztam szakitas ota?

Figyelt kérdés

Ketto honapja van annak, hogy szakitottunk a volegenyemmel aki megcsalt. De nem csak megcsalt, hanem olyan brutalitassal bant velem ahogy konyvekben sem olvasni. A megcsalasai 2 honappal a szakitas elott derultek ki, ott jott az uresseg, harag stb.. amikor szakitottunk akkor mar nagyjabol feldolgoztam ezt a kapcsolatot. Megis meg kb 2 hetig etvagytalan voltam/sirtam random, bar akkoris inkabb attol, hogy pont velem tortent meg ez a meltatlan dolog.. szoval mar akkoris hol őrülten boldog voltam hol ram tort a siras. Majd miutan a siras elmult a folyamatos vigyort es boldogsagot nem lehetett elvenni tolem. Egyszeruen hihetetlenul boldog vagyok, annyi lehetosegem van az eletben. Azota egy filmet sem nem neztem meg, pedig nagyon szeretem oket. Jarok edzeni edzovel/ magamban, wellnessbe, nyitok uj emberek fele, olvasok, ismerkedek, tervezek, vannak uj celjaim, spontan igent mondok mindenre, rengeteg jo dolog tortenik velem millio lehetosegem van. Minden ismerosom szerint szebb vagyok mint valaha.

Most ahogy olvastam egy konyvet jott az erzes, hogy mennyire szabad vagyok. Akkor kerestem ra, hogy mi a fene lehet velem😅

A lenyeg hogy nem tudom mi tortent miert lettem ilyen. Azelott gatlasos voltam, savanyu, mogorva, semmi nem erdekelt, enervalt voltam. Bar akkoris voltak celjaim es dolgoztam rajtuk de valahogy azt ereztem folyton, hogy ertlmetlen a letezes az elet. Pár napja vissza akart jonni az exem, de en elkuldtem. Belegondoltam egy masodpercre es undor elkapott, nem birnek hozzáérni sem ugy taszit.

egy szakitas kepes ennyire megvaltoztatni az agyunkat a szemelyisegunket?


2023. jún. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy már az árnyékában. Ennyi
2023. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Örülök, hogy neked jól esik ezt megosztani a GYK népével, de itt mi a kérdés? Mit mondjunk rá? Te magad tapasztaltad meg azt amit. Ott a válasz...
2023. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtál meg. Felszabadultál.
2023. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Igen.


Köszönjük a beszámolót.

2023. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Csak a nők képesek ilyen agyament, hirtelen túlzó változásokra.

Szerintem most nagy benned a dopping, a drukk, de ez idővel enyhülni fog.

2023. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Magadat csapod be, mert még erősen dominál benned a düh, a harag, az elkeseredettség, meg azért mert a fazon összetörte a lelkivilágodat. Pótcselekvéseid sokasága van, amivel próbálod rejteni a valóságot. Van aki a melóba temetkezett igy egykor.Mondjuk meg lett annak is az eredménye:DD
2023. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!