Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen megváltozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megváltozott a szakítás után a haverom? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Közel 2 és fél évig volt egy csajjal együtt,nagyon szerette,és a lány is.Egy probléma volt, hogy mindkettőjüknek meg volt a maga kis gondja,és emiatt nem tudtak egymással foglalkozni.Haverom besokalt, mert a lány pánikbeteg lett időközben, és volt,hogy nem tudta kezelni.Ő dolgozott, a lány sulizott,két teljesen hasonló ember,akik azt hittem örökre együtt lesznek. A haverom szülei emiatt nem bírták igazán a lányt,és emiatt ő is feszélyezve érezte magát. A barátom gyűlölte a munkahelyét, de a család ráerőltette..én úgy vettem észre hogy sok neki, és akármennyire szerette a lányt szakított vele. Azóta teljesen megváltozott. Kezdve apróságokkal, mint zenei ízlés,már nem gépezik annyit,mint előtte,megváltoztatott magán dolgokat.A lányról annyit tudok hogy nagyon összetört, azóta dolgozik, szakot tanul,de még mindig fáj neki.Néha szoktam látni őt, teljesen megtört,és teljesen máshogy nézki ő is.

De a haverom jobban aggaszt. Hogy tudnám ebből kiszakítani?Miért változott meg így,ennek már 8hónapja.


2021. dec. 24. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
A szakítás az egység megszűnése miatt érzelmi katasztrófát okoz, ami nagyon látványos tud lenni. Ezért változott meg.
2021. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!