Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra teljesen megváltozott, tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

3 hónapig voltunk együtt, halálosan szerelmes volt belém, össze akart költözni velem, kérte, hogy mutassuk be egymást a másik családjának. Az utolsó látogatásom óta teljesen megváltozott a lány. A régen empatikus, aramyos, cuki, törődő lányból egy hideg, önző, lelketlen ember lett. A születésnapja előtti nap kijelentette, hogy ne menjek le hozzá felköszönteni, a leküldött ajándékomra nagy nehezen írt egy köszönő smst (miután teefonon kerestem, hogy megkapta-e), egyébkènt hetekig nem is keresett, stbstb...


Volt már a ti életetekben olyan, hogy a partneretek hirtelen és indokolatlanul teljesen megváltozott felétek? Ha igen, ti megtudtátok később az okát? Én 27/F, a lány 22/L. Egyszerűen nem értem, mi történt a fejében, minden olyan jól alakult.



2020. aug. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talált másik bakot.
2020. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másik bika került a képbe.
2020. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A látogatás, meg ajándék küldésből feltételezem, hogy távkapcsolatban voltatok. Valószínűleg egyáltalán nem ismerted ezt a lányt..
2020. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak igaza van. Nem is ismerted a leányzót igazán és nagy rá az esély, hogy talált mást.
2020. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, a Covid alatt ismerkedtünk meg instán, majd júniusban találkoztunk először, amikor az egész hétvégét végigkeféltük. Ezután hétvégenként találkoztunk, kb 4x 5x... sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nagyon hamar túlságosan megnyíltam neki, egyszerűen teljesen behülyitett, annyira jól eljátszotta ezt a cukikislány szerepet, nem is gondoltam volna, hogy valójában ilyen érzéketlen.... Legközelebb óvatosnak kell lennem :(
2020. aug. 19. 12:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, okos fiú vagy. Majd legközelebb már jobban megy.😎
2020. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Tehát: addig voltál neki érdekes, amig tepertél utána, ahogy ugymond "megkapott", veszitett az érdeklődéséből vagy kiábrándult belőled, ami sok dolog miatt lehetett, pl:

- nagyon tapadtál

- mondtál valami olyan

- olyan stilusba adtad elő magad stb stb


Sok embernek csak addig kell a másik figyelme, amig az "távolról" csodálja, ezzel is növelve az önbizalmát/egóját...

2020. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkább ő tepert utánam, aztán mikor találkoztunk, bennem indultak meg érzelmileg dolgok, aminek én is teret adtam, de ezt ő viszonozta is. Ez van, majd legközelebb már "okos fiú" leszek, köszi mindenkinek
2020. aug. 19. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem változott meg. Eddig volt kedve színészkedni.
dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talált másik balekot.
dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!