Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fog elmúlni az üresség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni az üresség a fájdalom?

Figyelt kérdés

Vége lett egy kapcsolatnak. Minden nap életem része volt, egész nap írt, este végig beszéltünk, együtt voltunk, jól éreztük magunkat. De vége. Hogy szokjam meg, hogy nincs már, hogy már nem az életem része? Fáj nagyon.


Én vetettem véget neki, mert másokkal is ismerkedni akar, és nekem ez nem jó. Ettől függetlenül nagyon fáj és hiányzik.


Nincsenek igazán barátaim, senkivel nem tudok beszélni róla.


2023. jún. 17. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Idővel, lehet 1 év, lehet 2 év, ha 2 évtől több, akkor ajánlatos pszichológus. Egyébként kösd le magad, magadra koncentrálj, ismerkedj, barátkozz, szórakozz, tanulj, sportolj.
2023. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig önző módon ragaszkodsz a gondolataidhoz és az érzéseidhez, addig fog tartani a fájdalom.

Be kell látnod, hogy te különálló vagy ezektől.


Ezt nagyon kevesen értik meg...

2023. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Én forditva vettem az egészet.


Pl kezdetben nem hív senki nem ir senki senkivel nem beszélek órákat. De jé egy pasi újabban aki állandoan hív írkál nem engedi letenni se a telot mikor beszélunk. Az egész kapcsolatban nekem ez maradt a szokatlan és nem a megszokott.

Szakitás újra csend nem csipog pittyeg már a telom. Az össz gondolatom csak annyi na ugye hogy kam volt az összes hivás írás. Most bezzeg mintha nem is léteznék neki. Gondoltam már az elején hogy vmi nem stimmel itt.

Ha valoban szeretett volna ma nem lenne csendben a telefonom. Ez vagy te b+.


Nekem ennyi áll össze csak. Nem pedig űr meg minden.

2023. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Folyt Ez vonatkozik az életre is nem csak a telefonra. Minden nap jött velem akar aludni egy rakat mindent megéltünk együtt. Jé nem vagyok egyedül, jé zajlik az élet.

Aztán meg most ahogy szétnézek, hoppá, ma meg nem akar itt aludni meg menni velem mindenhova? Nem is tapad meg semmi?

Hát érdekesen tud szeretni az ilyen..

2023. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem pittyen a telefon, nem szól, elérhető és nem nekem ír, nem engem keres már. Az új lánnyal beszél annyit, tőle kérdezi, hogy van, nem tőlem. Fáj fáj, nagyon fáj.
2023. jún. 17. 13:37
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát így jártál, meg millió ember szintén és kiheverik, idő kell hozzá csak.
2023. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz barátokat, de ne azért hogy ezt elpanaszold nekik, csak hogy mégis legyenek barátaid.
2023. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Idő, csak az idő segít. És ha elfoglalod magad tartalmas dolgokkal.
2023. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 - "Gondoltam már az elején hogy vmi nem stimmel itt."

Kérdező! Nálatok eddig minden rendben volt? "másokkal is ismerkedni akar, és nekem ez nem jó" - Mióta volt ez? Mennyi közös idő után?

2023. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
fél év után.
2023. jún. 17. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!