Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelenthet, hogy nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja, hogy szakitottunk 2 eves kapcsolat utan. Vele akartam leelni az eletem. Ennel borzalmasabb szakitasom meg nem volt.

Lassan erotvettem magamon, hogy elkezdjem kitorolni a kepeket es videokat rolunk. Alig erzek valamit. Nemelyik megmosolyogtat persze, vagy viccesek, de egyaltalan nem erzek fajdalmat ahogy nezem magunkat. Semmit sem erzek, talan annyit, hogy akkor es ott mennyire “otthon” voltam. De ennyi.

Ez mit jelenthet? Sosem szerettem vagy annyira tonkretett a szakitas, hogy mar semmilyen erzelemre nem vagyok kepes? Most hogy ezt leirtam jobban faj mint a kepeket nezni.



2022. aug. 18. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem ezt a ki kell törölni a múltamat dolgot, na mindegy én ma bebaszok mert már nem vagyok általános iskolás és tudom a szorzótáblát, inkább felejtek.
2022. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy minek törölsz emlékeket, tedd el, lehet 20-30 év múlva jól esne megnézni.

Azért nem érzel semmit, mert nagyot csalódtál benne, és jó úton jársz, hogy túl legyél rajta.

2022. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem torlok ki mindent, de korulbelul 2-3000 kep van kirandulasokrol meg videok. Sokszor csak ilyen random megyunk X helyre autoval.

Egyszeruen csak nem akarok belejukbotlani.

Amik “szebb” emlekek abbol hagyok meg, de a tobbi felesleges…10-20 ev mulva is. Neki kb 1 kepe sincs rolam… en minek tartogassam…

2022. aug. 19. 01:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok., de szelektálni ráérsz évek múlva, most lemented a gépedre, pendrivera, rácsukod a fiókot, nem bánt, gondolkoztat el.
2022. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!