Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj ennyire a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire a szakítás, ha az én döntésem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok boldog a párommal. Folyton egyedül hagy, alig találkozunk és nem is hiszem hogy hiányzom neki mikor nem vagyunk együtt. Ezért semmi nem fog változni gyakorlatban.


Miért ennyire nehéz mégis kimondani hogy vége?


Valahogy annyira üresnek érzem magam hogy szinte meghasad a szívem.



2019. márc. 24. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

8 évig éltem így.Jobb volt vele szenvedni,mint nélküle.Sokszor szakítottam,sokszor visszasírtam.Az volt a szerencsém,hogy hiába szeretett,egy idő után már elege lett a szakítósdiból.Legutóbb már nem tudtam magam visszasírni.1 év volt mire jobb lett,de most már hálás vagyok neki,hogy rásegített.

Lépj ki ha nem vagy boldog...az idő segít. Minél később,annál rosszabb

2019. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ez valójában az ő döntése, csak veled mondatja ki.:(
2019. márc. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szakításkor nem az fáj, hogy kinek a döntése, hanem hogy vége van. Akkor is, ha rossz volt. Akkor is ha úgy érzed, semmi nem változik, már csak a tudat hiánya is rossz lesz, hogy ő ott van neked.
2019. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!