Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék szakítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék szakítani a nárcisztikus barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Már 3 éve együtt vagyunk, viszont már az első-másfél év elteltével előjöttek a problémák. Próbáltam már vele többször átbeszélni a dolgokat, meg hogy mit kellene változtatnunk a kapcsolatunkon, de ő semmit se hajlandó ezért tenni, ha viszont ezt megemlítem neki, egyből én vagyok a sz*r, szemét ember. Azt várja tőlem hogy össze költözzek vele, de így is van hogy heti szinten veszekedést kezdeményez velem, és a végén mindig én jövök ki rosszul belőle, nem egyszer bűntudatot keltett bennem, holott semmit nem csináltam, csak nem vagyok vele olyan elnéző mint régen. Ő az első barátnőm, kb. fél éve elmentem hozzá szakítani, de még aznap vissza könyörögte magát, én hülye meg adtam neki egy utolsó esélyt, de úgy tűnik kár volt. Ilyen barátnővel hogy érdemes, célszerű szakítani?

2023. jún. 26. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez komoly, ember? Azt mondod neki, "Lehet eltakarodni" és tartod magad ehhez. Szóba sem állsz vele innentől és kész, ennyi, meg is pukkadhat.
2023. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Kijelented, hogy vége és kész. Ő meg azt csinál amit akar, ha zsarol, zavar, követ, akkor rendőrségre mész, vagy szólsz a szüleinek, hogy vitessék el diliházba.
2023. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az kell neki mondani hogy találtál mást. Rögtön megsértődik hidd el.
2023. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Asohaviszontnemlátásra.
2023. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Tiszteld már magad annyira, hogy nem pocsékolod tovább egy halott kapcsolatra az időd, energiád!


Állj ki magadért, húzz határokat és közöld vele. Ha félsz a reakciójától, egy közösségi helyen is szakíthatsz vele (park, tér, stb.).


Gondolj arra, hogy minél több időt pocsékolsz el, annál kisebb az esélye, hogy megtaláld a megfelelő társat, akivel passzoltok.

2023. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

annyira gáz, amikor hétköznapi emberek, akik nem pszichológusok és pszichiáterek, dobálóznak ezzek a kifejezéssel, amit egyébként helyesen így írunk, és ezt sem tudják sokan: narcisztikus (a-val, nem á-val!).


tehát lehetnek problémáid a csajoddal, de nem bélyegezheted meg azzal, hogy ő biztosan narcisztikus, mert ezt csak szakember tudná kideríteni róla.

2023. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod, hogy egy önző szemétláda, emiatt semmit se akarsz tőle többet. Előtte még szerintem verd el, hadd kapjon egy kis leckét is
2023. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De valamiért beleszerettél. Vagy nem?
2023. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!