Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon van rá esély hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubblegumbee kérdése:

Vajon van rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap csúnyán szakított velem mert fiatal és élni akar a mának, bulizni a haverjaival.

3 évig voltunk együtt, gimiben kilencedikben jöttünk össze, nehéz eset vagyok mert hajlamos vagyok sokat aggódni, de a súrlódások ellenére nem volt gond.

Egyedül lakik most de még nagyon gyerekes, új társaságba került, iszogatott és nőzött de mindenről hazudott. Megtudnék bocsátani mert tudom hogy fiatalon jöttünk össze és nem tombolta ki magát.

Miért dobott el egy hároméves kapcsolatot az alkohol és olyan barátok miatt akiket kb egy hete ismer?

Könnyen befolyásolható és hajlamos hirtelen dönteni. Nagyon sokat törődtünk egymással, szoros volt a kapcsolatunk, ha hiányzom remélem keres majd ha félre rakja a büszkeségét. Eddig nagyon őszinte és szavahihető volt, egy hét alatt változott meg ilyen nagyon.



#Visszajön?
2023. jún. 28. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem a kérdés lényegét. A pasid egy gyerek konkrétan aki haverozni bulizni qurvázni akar.

Ennyi. Nem jön ő sehová vissza mert jól érzi magát ott ahol van. Viszont rólad sokat elárul, ha egy ilyen kis nyomorékkal akarsz együtt lenni és ilyen után futsz.

2023. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen hulyegyereket inkább ne akarj.


Keress érettebb gondolkodású férfit, aki valóban odafigyel rád.


Üdv: 18/N

2023. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen volt a 65 éves párom.


Jól döntöttem, hogy Megismertem egy 66 éves férfit.


Sokkal jobb.


Udv: 18/L

2023. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenre van esély, sőt még az ellenkezőjére is...

De minek neked egy " gyerek"...?? Csak baj lesz belőle mindig, válassz egy férfit.

2023. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen gyerekes ezen a téren, figyelmes volt és gondoskodó, ez a társaság vitte nagyon félre. Az lenne a kérdésem igazából, hogy ha hiányzom neki hónapok után keresni fog e. Most azt mondja nem akar nőt csak a haverokat, de nem is ismeri őket igazán. Hirtelen kiszaladt mellőlem és rákapott a szabadság ízére, van esély hogy rájön hogy jó volt velem?
2023. jún. 28. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a korához.

Ott a sok kapuzárási panikos idősebb pasi, ugyanezt csináljak.

Egyszerűen már nem szeret 3 év után.

2023. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem válassz a 22-25 év közötti korosztályból!


Hány éves vagy? 17 vagy 18?


5 vagy 8 évvel idősebbek már lehet, hogy jobban megbecsülnének!


A következő kérdésed nyilván az lesz, hogy hol keresd őket - mi szeretnél lenni, ha "nagy" leszel?


Milyen képességeket tapasztaltál meg magadban mások - esetleg korábbi - visszajelzései alapján?


Szervezhetsz a későbbiekben osztálytalálkozókat, és amíg a vendéglátó helyeken tárgyalsz a személyzettel, tudsz ismerkedni másokkal is! Meglátod, lehet még később olyan sikered, hogy nem is hiszed el...

2023. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Két hét múlva leszek 18. Igen, én is gondolkodtam hogy az egyetem közben lehet találok idősebb és érettebb férfiakat. De most még nagyon hiányzik nekem és nagyon szeretném megoldani ezt a helyzetet, várok hogy hátha keresni fog előbb vagy utóbb, ha kitombolta magát.
2023. jún. 30. 06:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, DE úgy hogy közben igyekszel továbblépni, te is jól érezni magad. Hasonló cipőben voltam én is. Ne keresd, álld meg h nem írsz neki és igyekszel továbblépni, akkor talán lesz esély arra, hogy észhez tér. De gondold át, hogy megéri-e még időt áldozni rá.
2023. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!