Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 15 ször hagyott el ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 ször hagyott el ugyanaz a nő 8 év alatt 50 évesen. A kérdés mekkora hülye vagyok, és mi lehet a folytatás?

Figyelt kérdés
,25 év boldog házasság után, válás fiam velem él külön költöztünk.50 éves vagyok 42 évesen újra randizgatni kezdtem, össze is jöttem egy hőlgyel, de mivel nem tudtunk még külön költözni ház eladás stb. Hetente találkoztunk 4-5 ször táv nem volt nagy. De két év után elege lett elhagyott más miatt, én is találtam mást.2 hónapra rá visszajött, én visszafogadtam. Ezután évente kétszer elhagyott, nem más miatt csak úgy, Általában én tettem hogy visszajöjjön, de kétszer magától jött.8 év alatt 15 ször hagyott el. Mert nem szeret már, aztán újra szeretett. Ezek egy két hetes vagy 1 hónapos elhagyások voltak csak. Most, lett unokája 44 éves egyébként, az unoka születése előtt az 50- ik szülinapom előtt dobott. Két és fél hónapja. De közben keresett mást is úgy néz ki egy hete van is neki. Már amúgy együtt lakhatnánk 4 éve de nem akart. Albérletben lakik segítettem mindig figyeltem rá, .15 ször hagyott el ugyanaz a nő, és a fájdalom 15 ször sem enyhébb egy kicsit se. Valószínű megtalálta álmai lovagját egy 10 évvel fiatalabb férfiban. Egy hete. A 8 év meg elszállt, mintha meghaltam volna már számára. Sacc mi lesz a folytatás? , és nyugodtan lehet írni rosszat rólam, mekkora hülye vagyok, nem sértődök meg. Jelenleg még visszafogadnám. De szerintem már nem jön.

#szakítás. visszajön #elhagyott.esély.mikor.
2018. szept. 3. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem rebegsz hálát, hogy ez a 44 éves talált végre egy palimadarat, és téged békén hagy végre?


Tedd össze a kezed...

2018. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1+ Te nem szereted a nyugodt, békés életet? Szerinted mit gondol róla a gyereked, ha ezt látja az apjától?
2018. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel egy normális nőt? Ez a nő beteg, de te is az vagy....
2018. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó bolond vagy ha visszafogadod!!!!! Miért nem akart összebútorozni?

Amúgy kell hagyni menni, évente 2x elhagy, csak úgy vagy valaki másért... ilyent találhatsz 101-et még

2018. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de erről te tehetsz. Azért csinálja mert megteheti veled. Azt írtad, neked is lett más amikor elhagyott. Aztàn visszafogadtad mégis... És aki lett azt dobtad ezért a nőért aki elhagyott, necsapott? Hát... Te sem vagy piskóta.
2018. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Illetek egymáshoz,két bolond.. Ne aggódj,biztos vissza fog még térni hozzád(és el is fog hagyni néhányszor)
2018. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igazat adok,én se vagyok százas ,és tehetek róla.Mért nem költözött ? Egyszer költözött de a lányát kidobta a palija ,és a lány ide nem akart jönni ezért az anyja visszament albérletbe mert a lány még tanult.Persze ahogy visszabútorozott a lány visszament a palijához.
2018. szept. 3. 21:00
 8/19 A kérdező kommentje:
5 ös válaszadónak.Az az első elhagyása volt,egy ideig próbálkoztam aztán mikor láttam boldog mással, én is kerestem mást, de még szerettem ez volt a hiba részemről.Ez a kutyaharapást szőrével volt,bár erős a gyanúm ezé is szerepet játszott ,hogy visszajött.Ezért ezt most nem csinálom,megvárom míg elmúlik az érzelem , már bennem , benne gondolom nem sok van , ha mással van.
2018. szept. 3. 21:11
 9/19 acelsziv ***** válasza:
100%
Ember! Hát lopod te az idődet? Elcseszted az életed 16% -át egy ilyen ótvar némberre? Ennyi idő alatt találhattál volna olyat is, aki megbecsül és nem szórakozik veled.
2018. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9 es nek. Ezen én is elgondolkoztam,mért kellet ennyiszer,átélnem ugyanazt,ennyire nem tanultam az 1-ből a sors kitette újra meg újra.
2018. szept. 3. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!