Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ír egy búcsúlevelet, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ír egy búcsúlevelet, miért keres utána?

Figyelt kérdés

Sajnos a párkapcsolatom nagyon viharossá vált az utóbbi időkben. Nem tudtam már tovább asszisztálni a barátom káros szenvedélyeihez, és az iszonyatos hangulat ingadozásaihoz. Az elmúlt hetekben kb minden 5 perc beszélgetés veszekedésbe fulladt, belém nyomta a szót, zavarta hogy ha negatív dolgokat mondok, konkrétan már idegesítőnek éreztem magam a szemében. Felcsattan, vádaskodik hogy én tuti kötekszek, pedig kb annyit kérdeztem milyen az idő.

Az utolsó beszélgetésünkkor felhívtam, hogy hazaért-e rendben. Totál kifordult magából a kérdésre, én pedig letettem. 4 napig nem kerestük egymást, majd tegnap este írt egy elköszönő levelet amiben szép és boldog életet kíván, már az új leendő párommal (?!). Soha semmi oka nem volt ilyesmit állítani, sőt inkább róla derült ki pár hete, hogy cseveg az ex nőjével.

Ma pedig mintha semmi sem történt volna, hívogat, ír mosolygós smiley-kkal.

Nem reagáltam. Engem nagyon megtört, és nem értem miért csinálja ezt, szakít majd másnap minden a régi.


2023. jún. 28. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Csak mondom.

Ez az a pont, ahol te nyugodtan ragadzkodj a szakításhoz, zárd le és lépj tovább. Mellette csak rosszabb vár rád.

2023. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nincs valami mentális betegsége? Milyen káros szenvedelyei vannak?
2023. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Drogok. Az elmúlt fél évet ez nyírta ki. Rengetegszer ajánlottam segítséget, de semmi. Ígéretek tömkelege az volt, de változás sosem. Felnőttek vagyunk, és nem jutottunk sehova, csak lefelé. Tudom hogy nagyon kapaszkodik belém, csak azt nem hogy szeretetből, vagy mert nincs más aki ennyire törődne vele. A viselkedése pedig fordult egy jó 180 fokot azóta, amivel nem tudok már lépést tartani, mindent megpróbáltam már hogy megmentsem a helyzetet.

Ez az első hogy úgymond szakít, de aztán pedig mintha meg sem történt volna úgy csinál.

2023. jún. 28. 22:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont azért csinálja, mert drogozik.

180 fokos fordulatok egyik napról a másikra teljesen természetes naluk.

Ne legyél olyan hülye, mint én voltam és ne várd ki amég teljesen elborul az agya(mint én).

Lépj ki amég még teheted.

2023. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is a drogok miatt. Nem kéne asszisztálni hozzá.
2023. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rólad szól, hanem a saját betegségéről, függőségéről.

MENEKÜLJ!

2023. jún. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván te is jól tudod,hogy semmi keresnivalód egy efféle méltatlan helyzetben...
2023. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma felvettem a telefont neki.

Semleges dolgokról beszéltünk, majd amikor mondtam mik a terveim a jövőre, és egyedül hiszen elköszönt tőlem, ismét fordulat. Sérelmek, szemrehányások, egy csomó félreértés. Kérdezem hogy ezeket miért nem tudtuk soha megbeszélni? Miért kell pszichológushoz járnom ezért? Majd ismét fordulat és mély sajnálat. Sajnál mindent, de azért már kikészítette a kötelet maga mellé...

Elmondtam hogy én már nem tudok tovább segíteni rajta, nem jutunk sehova, és hogy a drogozása teljesen kifordította magából. Talán megértette nem tudom, de a végén már mindent csak sírva mondtam.

Talán most ez a beszélgetés kellett ahhoz, hogy ennek végérvényesen pont kerüljön a végére. Nagyon szerettem, de nem tudok tovább az ő életviteléhez igazodni.

2023. jún. 29. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért veszed fel? Szakított, akkor? Szrd le, ez egy manipulatív hlye, egy másodpercet ne vesztegess rá az életedből :D
2023. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felvettem mert folyamat keresett, írogatott. Ignoráltam napokig, de úgy éreztem hogy most válaszolok, és hogy legalább rendbe tegyem a dolgokat. Elsősorban pont ezért is mert ő szakított, aztán úgy keres utána mintha semmi sem történt volna. Ez így nem járja. Döntött, szakított, akkor hagyjon a továbbiakban.
2023. jún. 29. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!