Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha munkahelyi rövid kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha munkahelyi rövid kapcsolat vége szakítás lett tudtatok még normálisan együtt dolgozni utána?

Figyelt kérdés
Ha nem váltatok el jó hangulatban, idővel rendeződött a helyzet?
2023. ápr. 13. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem,mára idegenként kezeljük egymást,de valószínűleg jobb is így...
2023. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért jobb így? Nem volt rossz érzés, hogy ez lett belőle?
2023. ápr. 13. 21:42
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem. El is jöttem onnan, a szerencséje, hogy más miatt már korábban el akartam, és ezt meg is mondtam neki előre.

Szemétségként hangzik, de ha nem mondom el neki, akkor szakítás után felmondáskor tudtam volna neki mondani, hogy miattad megyek. Mondjuk a végén már tényleg úgy voltam, hogy miatta, mert nagyon rosszul voltam.

Ennyin múlt, mivel alakulóban volt a kapcsolatunk, gondoltam, bedobom neki, hogy el fogok menni, és még támogatott is benne, akkor még nem gondoltam, hogy ez később hátrány lesz.


Természetesen ő szakított.

2023. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
67%
Én nem voltam még ilyen helyzetben, de most tetszik egy kollégám. Azt gondolom, hogy tudnék vele együtt dolgozni akkor is, ha szakítanánk.
2023. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.


Jobb így,mert nekünk nincs múltunk és jövőnk sincs.Utólag nekem úgy tűnik,ha szeretett is valaha,nem azért,aki voltam,hanem a szépségem,fiatalságom miatt.Tehát részéről ez egy felszínes kapcsolatnak számított.Addig voltam jó,ameddig nem akartam kettőnket felvállalni.


Régen nagyon fájt.Ma már csak elmegyek mellette,mint egy idegen mellett.Tényleg nem érzek semmit,csak hogy kár,hogy nem értékelt vagy talán hogy nem hagyott inkább békén.

2023. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, hogy mi okozza a kapcsolat végét….! Amúgy kulturáltan is meg lehet oldani megfelelő empátiával, intelligenciával.
2023. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ki is léptem onnan.

N

2023. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves első, sajnálom. Meddig voltatok együtt, és meddig fájt még, mennyi idő után tudtál máshogy nézni rá?
2023. ápr. 14. 14:58
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Ti meddig voltatok együtt kérdező?
2023. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2 hónap
2023. ápr. 14. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!