Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanatok tippeket hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanatok tippeket hogyan szedjem fel a fiatalabb, milliomos, jokepu, gyerektelen amerikai szerelmem, ha ronda 40 eves elvalt gyerekes munkanelkuli no vagyok panelben?

Figyelt kérdés
Es meg van rajtam kb 18 kg plusz, nincs jogsim sem
2021. júl. 27. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg a híd alatt, troll
2021. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ébredj fel...
2021. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2021. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Jelentve.
2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Van magas végzettséged?


Szerintem kerülj közel hozzá, legyél a takarítónője vagy ilyesmi, hogy megkedvelhessen. Ha csak 4 év van köztetek, az nem számít.

2021. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Te vagy az, aki arra szokott panaszkodni, hogy a barátnője néha leköpi a macskát / a barátja részegen az ágyba hány és hasonlók?

Szórakoztató is lehetne, de inkább jelentve. :D

2021. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miert vagyok jelentve? Elso kerdesem arrol szolt hogy van e eselyem, masodik meg hogy hogyan szedjem fel. Nem ugyanaz.
2021. júl. 27. 10:32
 8/22 A kérdező kommentje:

Itt tippeket varok.

Takaritono nem jo, nem tudok amerikaba repulni, mert penzem sincs, meg a gyerek miatt nem is koltozhetek, na meg azert nem cagyok megszallottja hogy erre tegyem fel az eletem. Az volna jo ha iderepulne hozzam par kellemes legyottra aztan viszlat. Neha megismetelhetjuk.

2021. júl. 27. 10:35
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kopogtatsz véletlenül rossz helyen? Műszakváltások idején menj gyárak közelébe, hátha összejön egy a gyártósorról jött, 50pluszos, sörhasú, buta prolik közül. Ez a te közeged és szinted.😘😆Szívesen.
2021. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ici-pici troll, azért vagy jelentve, mert egy nő nem beszél így magáról. Egy sértődött kretén viszont annál inkább. Lepattintott a szomszéd Gizi, aztán most jól kirecsized magad a gyékáponthun.
2021. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!