Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak,ti a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,ti a szakítás után elmondjatok ha megcsaltatok a volt parotokat?

Figyelt kérdés

Tudom hogy megcsalt. Érzem !!!

És nem vagyok orult,sok jele volt annak hogy valami nem stimmel.

Szakítottunk,én azóta futottam pár kört nála és azt akarja hogy hagyjam békén. ( O a férfi )

Megmondtam hogy csak akkor fogom békén hagyni ha végre bevallja hogy megcsalt. Egyszerűen tudni akarom és hallani akarom tőle az igazat!

Ez a miniumum...

Nagyon elfajultak a dolgok,nagyon csúnyán beszélünk egymassal,már rendőrséggel fenyegetjuk egymást mert megmondtam hogy oda megyek a háza elé és addig várok amíg a szexpartnerei bemennek ,viszont megigertem hogy ha bevallja hogy megcsalt és elmondja hogy mi óta és hányszor akkor békén hagyom és K....vait sem fogom megkeresni.

És még mindig tagadja.

Én a helyében már csak kamubol is kitalalnek valamit hogy végre békén hagyjam de ez a patkány egyszerűen nem vallja be.


Ferfiak,mindenki ennyire gerinctelen hogy a megcsalast akkor sem aruljatok el ha abszolút nem érdekel már az ex ,sőt utalod és gyűlölod? Mi az oka annak hogy soha nem mondjátok meg az igazat?


2023. jún. 29. 20:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ugyanezt csinálta! Még azt is tudta kivel csalom.


Csak ott ő volt a "férfi", én pedig nem csaltam meg...

2023. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

De, őrült vagy 😁

Fordítsuk már meg egy kicsit. Te mit szólnál, ha be kéne vallanod valamit, amit el se követtél? Mert, ha jól értem, nincs bizonyítékod, hogy megcsalt. Egy állítás-egy tagadás. 50-50. Szóval ne csodálkozz, ha rendőrt hív rád, ha zaklatod és távoltartási végzést kér.

Amúgy meg nem mindegy már? Mi változna, ha tudnád? Ha meg is csalt, nyilván azért nem mondaná el, mert nem akarja, hogy megtépd a csajt. Látja, hogy beteg vagy.

2023. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

De ő megcsalt!!!!

Olyan sztorik voltak...

Már pár kérdést is kiirtam régebben vele kapcsolatban amíg együtt voltunk .


Például ,éjfélre otthon kell lennie.

Na vajon miert? Mert a barátnője várta.

Elküldte az etelrendelest amin 2 menü volt .

Találtam egy hosszú hajszalat a polojan miközben mellettem fekudt.

Hirtelen 1-2 óra után lelépett.

Hasmenése lett találkozó előtt .


Persze mindenre volt magyarázata.

Utál engem és higyjetek el egyszerűen gyűlöl és már 10000,% hogy nem lesz köztünk semmi.

Feljelentettuk egymást pár hete, úgyhogy egyszerűen nem értem hogy miért nem vallja be?

Nem hazudok sem saját magamnak ,sem egy anonim oldalon !!!! Amint bevallana,le sem sz...nam,megnyugodna a lelkem hogy tudom az igazat és azért nem szeretett mert mindvégig volt valakije ,nem pedig a szemelyisegem miatt mint ahogy ő állítja.


Megcsalt. Persze,nagyon fáj de az sokkal jobban fáj hogy nem vallja be. Én eddig 2x tettem ilyent - nem vagyok büszke rá ,és ha nem is egyből de utólag mindig elmondtam az igazat

Mi értelme hazudni? Hogy q másik azt gondolja hogy ő a szar és nem én ?

Kit érdekel hogy mit gondol egy olyan ember akit utálok?

Mondja el és békén hagyom de egyszerűen nem fogja fel.

2023. jún. 29. 20:41
 4/31 A kérdező kommentje:

2,nem kell elmondani hogy kivel.

És jogom van tudni az igazságot!

2023. jún. 29. 20:42
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha a barátnője várta, akkor őt csalta meg veled!🤣
2023. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

5, én ezt értem de miért nem vallja be? Legalább végre megszabadulna tőlem én még megnyugodnek a pi...ba

Undorító féreg az ilyen ember

2023. jún. 29. 21:11
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mondtam már, hogy este kilencre otthon akarok lenni. Mert másnap hajnalban keltem, és nem akartam mosott sz@r lenni.

Néha két menüt is rendelek, egyet megeszek rögtön akkor, a másikat meg elviszem a melóba.

Találtam a lakásomban egy fekete hajszálat, de én szőke vagyok és egyedül élek.

Hirtelen lelépett, meg hasmenése lett.. hát biztos kinyírtad az idegrendszerét szerencsétlennek a sok hülyeséggel.

Ha igaz amit leírtal, akkor kicsit őrült vagy.

2023. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Te miről dumalsz? Te mást ugyanúgy megcsaltál, mint ő téged.

Fáj, hogy visszanyalt a fagyi, mi? 😁🤗

2023. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Amugy te sem vagy jobb. Feljelentgetitek egymást...

Hagyd a francba, csak magadat idegesíted. Nem mindegy már?

Olyanok vagytok mint a purtis c-k, azok viselkednek így

2023. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Állítólag azért akart otthon lenni éjfélre mert másnap golfozni ment amiről kaptam videó beszámolót.


Kaját mifelénk csak egy bizonyos összeg felett szállítanak ki,ezért rendelt 2 menüt.


De a folytonos eltűnéseit meg a hajszalat nem magyarázza ki ez a tròger.

Facebookon lajkolgatta egy nő,már írtam neki de kiderült hogy a testvérének a barátnője .

A múltkor meg a haverjanak írtam úgyhogy már tényleg nagyon ciki.

Úgy érzem magam mint egy őrült,a testemen kívül vagyok - vagy nem is tudom hogy mondjam el.

De csak az jár a fejemben hogy " te büdös g...i,akkor is megmutatom hogy leleplezlek"

Már rég vége lenne mindennek ha végre bevallana.

Valószínűleg azt hiszi hogy ha nincs más , még egyszer megdughat és ezért nem meri elárulni.

2023. jún. 29. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!