Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsaltam, szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, szakítottunk. Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Nos.. hát a sztori igazából nem túl egyedi. A kapcsolatunk ellaposodott én elmentem messzebb nyári munkára és onnantól igazából teljesen elhanyagolt, nem keresett stb. Kétségbeesesemben elkovettem azt a hibat amit nem tudok azota sem megbocsatani magamnak, hogy smaroltam egy masik fiuval. Amint megtortent a dolog egybol tudtam, hogy szeretem a baratom es mekkora hiba volt. Mindenki azt mondta, hogy ne mondjam el neki, sose tudna meg mert messze tortent, en viszont nem birtam a lelkiismeretfurdalasom es masnap el is mondtam neki. Ugy alltam hozza, hogy talan ertekeli az oszintesegem es, hogy semmit nem jelentett es ha nem is azonnal de idovel meg tud bocsatani. Hat nem igy alakult, egybol szakitott, hallani sem akart rolam. Ez volt lassan 3 honapja es igaz hogy neha beszeltunk, de hallani sem akar a bekulesrol. En azota viszont nem vagyok onmagam, csak vegetalok...eszek,iszok,alszok eljatszom napkozben hogy minden oke es kozben belul meghalok. Tudom az ido segit, vagy legalabbis ezt szoktak mondani, de szeretnek par embertol velemenyt hallani, hogy ok, hogy tettek tul magukat a dolgokon...

Egyebkent 4 evig voltunk egyutt, elso szerelem, elso mindenben..

19/L (elnezest az esetleges elirasokert es az ekezetnelkulisegert)



2016. okt. 9. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, viselni kell a tetteid következményeit.


Egyébként annyi, hogy lejátszódik majd a gyász (a veszteség miatt) és utána jobban leszel. Nem tudsz mit tenni, magától fog elmúlni.


Remélem tanultál a dologból.

2016. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Mivel tudnálak kétségbe ejteni?
2016. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam...kicsit túl nagy ára is volt.

#2, nem igazán értelek

2016. okt. 9. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Így sem?

😘

2016. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De így teljesen világos... 😂
2016. okt. 9. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha vigasztal, nekem nagyon úgy tűnik, mintha ő már eleve szakítani szeretett volna, csak kereste az alkalmat, indokot, hogy ezt megtegye, és te tökéletes lehetőséget biztosítottál neki ezzel. Oké, lehet, hogy én gondolom egyedül így, de szerintem egy különben jól működő és szerelmen alapuló kapcsolatban ha van is némi mosolyszünet, azért egy mélyponton történt jelentéktelen smaci még nem indokol ilyen szintű sértettséget. Szóval, (hangsúlyozom, magamból kiindulva) szerintem ez csak kifogás volt részéről, és igazából inkább örült neki, hogy megtetted. Erről is árulkodik egyébként, hogy a "megcsalást" megelőzően ugye milyen volt a kapcsolatotok.


Szóval szerintem a bűntudat részt, hogy ez miattad volt és ha nem történik ez meg az, akkor elkerülhetted volna, felejtsd el. Előbb-utóbb valószínűleg egyébként is szakított volna veled.


És oké, hogy ez így nem vigasztal pillanatnyilag, sőt, az is lehet, hogy kifejezetten fáj ezt olvasni (bocsánat érte, nem ez a szándéka), de ha igazam van, akkor ez csak azt jelenti, hogy ebben a korban már, ennyi idő után már nem illetek össze. Egy szakítás nem azt jeletni, hogy megbuktál a párkapcsolatokban és haszontalan vagy, akit senki se fog most már szeretni, egyszerűen vannak párkapcsolatok, amiknek ennyi a "szavatossági ideje". Tizenévesen egyébként ez a jellemzőbb, a legtöbb párkapcsolat ami ilyen fiatalon kezdődik, nem tart ki az egyetem/főiskola/munkásélet első évének végéig sem. Fiatal vagy még, millió szívet fogsz te is összetörni és a te szíved is törik még össze, de ha jól csinálod, ha ügyes vagy, akkor csak erősebben és céltudatosabban állsz fel belőle, hasznod lesz mindebből és tudni fogod, hogy mi az, amit most már egészen biztosan nem akar, és legközelebb nagyobb eséllyel találsz olyan valakit, akivel már csak harangszóval fogtok elválni egymástól.


Nekem is nagyon fájt az első szerelmem szakítása, mi csak valami hét hónapig jártunk, de közel egy évig sírtam még utána. Nekem ennyi kellett, hogy tényleg feldolgozzam és túljussak rajta, de miután rájöttem, hogy ez után is van még élet és várnak szép élmények, érzelmek, események, onnantól kezdve már a következő szakításom, akármennyire is megviselt, nem volt olyan szörnyű és hosszan tartó. Furcsa ezt kimondani, de ennek a módszerét is meg kell tanulni. Viszont erre nincs örök recept, magadnak kell kitapasztalni és rájönni, mi a jó neked, mert minden ember más, minden szerelem más, minden élet más, és mindenkinek más a jó ilyen helyzetben. Használd fel ezt a lehetőséget az önismereted fejlesztésére, a szomorú időszakokból is lehet jól kijönni :)


Fel a fejjel, éld meg most a szomorúságod, de utána próbálj meg a jövőbe tekinteni és nem a múlton rágódni, mert azzal sosem fogsz előbbre jutni...

2016. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jahj istenem 4-es annyira köszönöm a válaszod és, hogy fáradoztál ennyit ennek leírásával..

Most nagyon fáj amit írtál, de valószínűleg igazad van...

Először próbálok megbocsátani magamnak, utána pedig jöhet a többi.

Köszönöm mégegyszer, további szép estét kívánok neked!

2016. okt. 9. 23:16
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a 4-es.

Ennyire nagyra értékelsz egy puszis smiley-mat?

Tudtam, hogy buknak a nők a bmw-s pasikra, de hogy ennyire...

2016. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!