Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az ami segített kiábránduln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami segített kiábrándulnod a volt párodból?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek, nem sikerül túllépnem rajta.
2023. júl. 2. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mi történt? Miért szakítottatok?
2023. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tudat, hogy másik számomra gusztustalan pinába járt a hátam mögött.
2023. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy kezet emelt rám.

Képes vagyok megbocsátani,csak felejteni nem.Nyilván ezek után nem tudnék vele elképzelni semmiféle kontaktust.Ugyan nem most történt,de a seb az heg marad.

2023. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy megalkuvó és gyáva ember lett belőle,aki nem bír magában lenni ezért egy olyan embert visel el,aki egy sánta egeret sem érdemelne meg !
2023. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom melyiket meséljem el :D


De legyen ez:


Szakítás után én még reménykedtem sokáig, mert nem adott normális magyarázatot, csak azt mondta, hogy szeret és nem akar bántani, úgyhogy inkább szakít. Ja persze :D 18 évesen még be is vettem ezt a szöveget. Én még próbálkoztam nála, egy suliba jártunk, úgyhogy tudtam vele beszélni. Tartozott nekem pénzzel, amit visszakértem, azt mondta, visszaadja minél előbb, persze, ahogy tudja. Kérdezem tőle egy hét múlva, mi van, mondja ja hát reggel NEM VOLT NYITVA AZ ATM (bárki bemehetek az OTPbe 0-24). Aztán kövi héten megint megyek, hogy mikor adod vissza, és egy szó nélkül a mellette álló haverja a kezembe nyomja az összeget. Nekem ez egyértelmű jele volt annak, hogy nem tisztel, mert még csak annyit se tesz, hogy ő adja oda. Aztán neki nem tetszett, hogy én még próbáltam vele beszélgetni, ezért ha ott voltam a közelében, akkor egyik lánynak elkezdett a melleiről beszélni meg elnevezte őket meg ilyenek. Aztán kiderült másfél hónappal a szakítás után, hogy összejött azzal a lánnyal, aki miatt nem kell aggódnom :) Na nekem ez a 3 dolog segített, azóta is undorodom tőle, pedig már 9 éve szakítottunk.

2023. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az segített, hogy tudtam nagyon jól mennyit pakoltam a kapcsolatba. Mennyi mindent elfogadtam, az anyját, a döntéseit, hogy sosem bántottam, hanem támogattam. Erre megkaptam a pofámba hogy elkezdett más nőkre vágyni. 180 fokos fordulat, kirepítettem (első kapcsolatom votl) a mai napig a legjobb döntésemnek gondolom. Sosem becsült és örökké boldogtalan lettem volna mellette.
2023. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy szégyellt engem. Nem volt büszke rá, hogy a párja vagyok és hogy azt mondta: Szeret, mint barátot. Hát sokáig húztam és csak tényleg szakítás lett a vége, mire a reakciója: De akkor egyedül maradok. Nyilván én sem vagyok tökéletes. De a saját hibáit is látni kellett volna.
2023. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!