Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szó nélkül elköltözött. Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül elköltözött. Ilyen helyzetre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolat volt a miénk. 30+ mindkettőnk életkora. Az utóbbi pár hónap elég hullámvölgyes volt. Akárhogy szerettem volna megbeszélni vele, teljesen elzárkózott minden elöl. Pár napja is próbáltam elmondani az érzéseimet a dolgokkal kapcsolatban, de durván visszautasított. Elmentem otthonról, mert nagyon rosszul esett a viselkedése. 2 napig nem mentem haza, nem keresett. Mire hazaértem, az összes cuccát elvitte. Egy szó, üzenet nélkül... Ti erre hogy reagálnátok? Mit kéne gondolnom ezek után róla? Én többé nem fogom keresni.
2023. júl. 10. 21:33
1 2
 1/17 Kitana. ***** válasza:
93%
Tudomásul venném, hogy ennyire nem méltatott, hogy megbeszélje a dolgokat, aztán továbblépnék. Ha hiányzik majd, legyél türelmes, elmúlik😄
2023. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha az en parom lepne le egy vita heveben 2 napig ugy, hogy egy szot sem szol, akkor tuti, hogy en sem lennek mar ott, mire visszajon.


De ne band, hogy igy alakult, ha mar nem volt jo.

2023. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én se keresnélek, ha szó nélkül lelépnél. Ugyanazt csinálta ő is, amit te, úgyhogy ezen nem kell kiakadni.
2023. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek a 2. válaszolóval. Én is leléptem volna a helyében. Mert valljuk be őszintén, hogy te azért léptél le otthonról, mert azt hitted, majd szalad utánad, és esedezve fog bocsánatot kérni. Nem jött be a terved!
2023. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Te lelépsz szó nélkül 2 napra.. az nem gond. de ha ő csinálja, akkor az igen
2023. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Te léptél le 2 napra.

Ez csak a vàlasz reakciò.

Jòl tette.

2023. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Kiakadt hogy nincs vacsora, és hazaköltözött a mamához. Legalább egy pizzát rendelhettél volna neki!
2023. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez így érthető. Vége a kapcsolatnak, így a legegyszerűbb megszabadulni egymástól, nincs mit gondolkozni ezen. Lépj tovább.
2023. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ugyaígy ment a hiszti. Összepakolt, elrohant, várta hogy térden csúszva, sírva menjek utána. Hát elszàmította magàt. Pár nap mulva visszajött.

Mondtam neki hogy ha legközelebb ha ilyet csinál visszafelé már nem lesz út.

Megcsinálta ismét, ezzel vège lett.

2023. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké...akkor tisztázzunk valamit. Ő tudta hova megyek. Nem szó nélkül jöttem el. Ő lépett le egy mondat nélkül. Az ignorálást már nem tudtam tolerálni.
2023. júl. 10. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!