Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálta ezt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Miért félhet tőlem?

Figyelt kérdés

Exemmel egy hónapja lett vége.Barátnőmnek és nekem is állandóan írta,hogy kéri vissza a cuccait.Egy hónap után tegnap eldöntöttem,hogy egy haverom társaságában visszaviszem.

Felkapuztunk hozzá és mikor engem meglátott el is indult,de mikor havert is meglátta visszafutott a lakásba.

Szólt neki hangosan,hogy a ruháit hoztuk csak vissza,erre a srác közli a redőnyőn át,hogy “hagyjuk békén” ilyen sírós hanggal,meg hogy tartsam meg a ruháit ha szeretné. Közöltem vele,hogy nem szeretném,mert rossz emlékek kötnek hozzá.

Szólt,hogy tegyem le a bejárati ajtó elé.Letettem és eljöttünk.Számomra megalázó volt,hogy a ruháiért sem volt képes kijönni.Nem értem miért fél,mert nem adtam rá okot.



2023. júl. 11. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Haveroddal mentél, azért ijedt meg. Azt gondolta meg akarjátok verni. Miért a haveroddal mentél egyáltalán?
2023. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyedul feltem,mert engem o mar egyszer bantott.
2023. júl. 11. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most ő félt hogy a barátod, haverod vagy ismerősöd megveri. Ennyire nyamnyila.
2023. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En ket mondatot szoltam hozza: nem kell a ruhai,mert rossz emlekek fuznek hozza,es,hogy tudom mostmar mennyire gerinces.
2023. júl. 11. 07:33
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Remélem akik gyávának titulálják a srácot, simán megveretik magukat egy kétajtós szekrénnyel. :D
2023. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
😂😂Ilyenkor van az amikor egy nővel szemben nagyon erős meg a neten nagyon keményet írkál aztán a való életben meg elszalad és sírós hangon jajgat. 😂😂😂Ezt a szánalmas gyökeret....
2023. júl. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Tehát odamentél valakivel, akivel lehet erőt demonstrálni, és utána megkérdezed, hogy amúgy miért félt? :) Értem. :) Hát az ittenieknek mivel egy csaj tette fel a kérdést, a srác undorító gyökér lesz, akármit is csinál. Az összes kérdésnél ez van. Ha egy nő megkérdezi, hogy a barátom miért nézett csúnyán, akkor a válasz: hagyd el azt az idiótát, jobbat érdemelsz. :D Tipik gyakori. :)
2023. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem tőled félt, hanem a sráctól.

2. Mivel ő már bántalmazott téged, hihette, hogy a csávó azért van ott hogy beverje a képét.

2023. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha bántott téged, akkor megérdemelte, hogy lásd, hogy ilyen egy gyáva féreg.
2023. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Mert tudja, hogy pszichopata vagy, ennyi. Ez már a 7. kérdésed. Hagyd őt végre békén.
2023. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!